Darbuotojai

ADMINISTRACIJA

RomaJusiene

Prof. dr. Roma Jusienė

Centro vedėja

pbkort.public loadfoto

Violeta Pilipuitienė

Vyresnioji specialistė

Untitled

Austėja Dumarkaitė

Vyresnioji specialistė

Eurika copy

Eurika Žvinytė

Vyresnioji specialistė

KONSULTANTAI / PSICHOLOGAI

 

Doc. dr. Danguolė Čekuolienė

Individuali psichodinaminės krypties psichoterapija suaugusiems, porų konsultavimas, tėvų - kūdikių psichodinaminės krypties psichoterapija.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Prof. hab. dr. Danutė Gailienė

Individualios psichologinės konsultacijos, porų ir šeimų konsultacijos gyvenimo krizių ir traumų, nuotaikos ir nerimo sutrikimų atvejais. Galimos konsultacijos vokiečių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Doc. dr. Rasa Barkauskienė

Vaikų ir paauglių bei tėvų konsultavimas, klinikinis psichologinis vaikų ir paauglių įvertinimas.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

RomaJusiene

Prof. dr. Roma Jusienė

Suaugusiųjų, vaikų, šeimų psichologinis konsultavimas ir psichoterapija. Psichodinaminės psichoterapijos kvalifikacija.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Psichoterapeutė
Doc. dr. Ilona Laurinaitytė

Konsultuoja suaugusiuosius dėl tarpasmeninio bendravimo problemų, streso. Veda psichologines grupes. Galimos konsultacijos rusų ir vokiečių kalbomis.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

 

Doc. dr. Birutė Marija Pociūtė

Individualios konsultacijos profesinio pasirinkimo, karjeros klausimais.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Marija Giedraityte 2014 maža copy
Dr. Marija Giedraitytė-Guzikauskienė

Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, susidūrusiems su įvairiais gyvenimiškais sunkumais: nerimu, baimėmis, santykių problemomis, sunkumais apsisprendžiant, atsidūrusiems krizinėje situacijoje; taip pat norintiems geriau susigaudyti savyje, augti, tobulėti. Teikiu konsultacijas tėvams, kuriems iškilo klausimų ar sunkumų auginant vaikus.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

Donatas mažas

Dr. Donatas Noreika

Individualios konsultacijos asmenims su bendravimo sunkumais, prasmės klausimais, ieškantiems savęs, esantiems apsisprendimo krizėje, turintiems emocinių problemų. Streso valdymo ir savireguliacijos treniruotės taikant biologinio grįžtamojo ryšio metodą.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

Rima Breidokienė maža

Dr. Rima Breidokienė

 

Socialinių mokslų (psichologijos) daktarė. Teikia individualias psichologines konsultacijas vaikams ir paaugliams, išgyvenantiems nerimo, baimės, liūdesio jausmus, patiriantiems bendravimo, pasitikėjimo savimi, mokymosi ar elgesio valdymo sunkumų, taip pat suaugusiems dėl vidinių ar tarpasmeninių sunkumų, tėvams vaikų auginimo klausimais.

Teikia konsultacijas lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Gali konsultuoti nuotoliniu būdu internetu.

 

Virginija maža
Psichoterapeutė
Virginija Skučaitė - Budrienė

 

Psichologė, psichoterapeutė dirba su suaugusiais, patiriančiais vidinių bei tarpasmeninių sunkumų ar tiesiog siekiančiais geriau pažinti save. Darbe remiasi Geštaltinės ir Analitinės (C.G. Jung) terapijos principais. Konsultuoja lietuvių ir anglų kalbomis.

 

Psichoterapeutė
Dr. Neringa  Grigutytė

VU baigė klinikinės psichologijos magistro studijas, įgijo socialinių mokslų psichologijos krypties daktaro laipsnį. Yra baigusi VU nenuosekliąsias Psichodinaminės grupinės psichoterapijos studijas, Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens mokymo programą, domisi C.G. Jungo analitine psichologija ir psichoterapija.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

VytuatasJ

Dr. Vytautas
Jurkuvėnas

Teikia individualias konsultacijas asmenims patiriantiems daug nerimo ar liūdesio, sprendžiantiems santykių problemas, turintiems pykčio ar agresyvumo problemų, žalingai vartojantiems alkoholį ar kitas priklausomybę sukeliančias medžiagas, priklausomų asmenų artimiesiems.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Birute A.Mockuviene web maža

Psichoterapeutė
dr. Birutė Jakubkaitė

Individualios psichologinės konsultacijos ir egzistencinė terapija suaugusiems, turintiems psichologinių kasdieninio gyvenimo sunkumų; psichologiniais-dvasiniais klausimais. Konsultuoja lietuvių ir rusų kalbomis.

Vaiva Klimaitė

Dr. Vaiva Klimaitė

VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros daktarė. Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, patyrusiems psichologinę traumą, netekusiems artimojo, išgyvenantiems santykių problemas, nerimą, depresiją, psichikos sutrikimus ar kitus psichologinius sunkumus. Konsultavimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Ieva Dulinskaite foto maža

Dokt. Ieva Dulinskaitė

Baigusi Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens programą, šiuo metu mokosi VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros doktorantūroje, studijuoja Analitinės psichoterapijos programoje. Teikia individualias konsultacijas suaugusiems.

LinaGP

 Dr. Lina Gervinskaitė-Paulaitienė

Individualiai konsultuoja suaugusius ir paauglius dėl nepasitikėjimo savimi; turinčius tarpasmeninių santykių sunkumų; patiriančius stresą, nerimą, liūdesį ir vidinę įtampą; taip pat susiduriančius su iššūkiais priimant sprendimus sudėtingose gyvenimo situacijose; norinčius geriau suprasti save ir kitus.

Yra klinikinės psichologijos magistrė, socialinių mokslų (psichologijos) daktarė.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų.

Lina maža

Psichoterapeutė psichologė
Lina Gudaitienė

Psichologė, psichoterapeutė. Baigusi Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens programą bei Analitinės psichoterapijos programą. Teikia individualias konsultacijas suaugusiems.

Konsultavimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Lauryna Rakickiene fotoDr. Lauryna Rakickienė

Baigusi VU klinikinės psichologijos studijas, gilinasi į vaikų ir paauglių psichologiją. Teikia individualias konsultacijas vaikams, paaugliams ir tėvams, atlieka vaiko psichologinį įvertinimą.


Negali konsultuoti VU filosofijos fakulteto studentų.

jonas

Dokt. Jonas Eimontas

Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems patyrusiems daug streso sukėlusius gyvenimo įvykius, išgyvenantiems nerimą, turintiems tarpasmeninių santykių sunkumų

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų ir VU matematikos ir informatikos fakulteto studentų.

Ieva Vasionytė maža

Sveikatos psichologė - psichoterapeutė
Ieva Vasionytė

Baigusi VU Sveikatos psichologiją, kognityvinės elgesio terapijos krypties psichoterapeutė. Konsultuoja suaugusius ir paauglius nuo 16 m., norinčius keisti su sveikata susijusį elgesį (mesti rūkyti, didinti fizinį aktyvumą, keisti mitybą, suformuoti sveikus miego įpročius ir kt.), taip pat tarpasmeninių santykių, emocinių sunkumų, streso valdymo klausimais. 

Gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

Psichologė Kamilė Borkovskienė

Individualios vaikų ir paauglių konsultacijos. Vaikų psichologinis įvertinimas.

Foto

Klinikinis psichologas, Dr. Said Dadašev 

Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, norintiems labiau pažinti save ir geriau įveikti iškylančius sunkumus, išgyvenantiems tarpasmeninių santykių problemas, esantiems krizinėje situacijoje, patyrusiems sukrečiančius įvykius, asmenims, grįžusiems iš įkalinimo įstaigų.

Konsultuoja lietuvių arba anglų kalbomis.

Profile small

Dr. Ksenija Čunichina

Baigusi klinikinės psichologijos studijas. Teikia individualias konsultacijas suaugusiems asmenims, kurie išgyvena tarpasmeninių santykių, emocines problemas, patyrė sukrečiančius įvykius, nori labiau pažinti save arba išmokti valdyti stresines būsenas.

Konsultacijos gali vykti rusų arba lietuvių kalbomis.

Negali konsultuoti VU psichologijos studentų, VU studentų, kurie planuoja pasirinkti Asmenybės ir jos tapsmo BUS dalyką.

Šiuo metu naujų klientų nepriima.

PAP 5756 maz

Klinikinė psichologė
Darja Norbutė

Konsultuoja suaugusius, išgyvenančius santykių problemas, netektis; patiriančius nerimo, liūdesio, tuštumos jausmus; kuriems trūksta pasitikėjimo savimi, jaučiasi pasimetę ir nori geriau suprasti save. Darbe remiasi psichodinaminės psichoterapijos principais.

Konsultuoja lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

 

foto2

Virginija Klimukienė

Teikia individualias konsultacijas paaugliams ir suaugusiems, susiduriantiems su įvairiais gyvenimo sunkumais, keliančiais stresą, išgyvenantiems krizę ar norintiems geriau pažinti save bei kitus.

Yra baigusi Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens mokymų programą, šiuo metu studijuoja VU psichologijos doktorantūroje.

Konsultuoja lietuvių, rusų, anglų kalbomis, gali konsultuoti nuotoliniu būdu per skype.

Negali konsultuoti studentų, pasirinkusių Asmenybės ir jos tapsmo BUS dalyką.

IMG 2776

Karolina Petraškaitė

Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, patiriantiems liūdesį, nerimą, stresą, susiduriantiems su krizinėmis ar kasdieninėmis problemomis, norintiems geriau pažinti save bei kitus.

 

KIC 19

Diana Jermak

Klinikinė psichologė, psichodinaminės psichoterapijos kandidatė. Teikia individualias konsultacijas suaugusiems, kurie turi asmeninių bei tarpasmeninių sunkumų, jaučiasi tuose sunkumuose įstrigę ir pasimetę; taip pat tiems, kurie norėtų labiau save pažinti ir išmokti pasikliauti savo jausmais.

Konsultuoja lietuvių, rusų kalbomis.

LEKTORIAI

Liudmila Andrikienė

Psichologė psichoterapeutė, Psichoanalitinės psichoterapijos programos lektorė

dr. Vijolė Aputytė

Psichiatrė, psichoanalitikė, biomedicinos mokslų daktarė, Klinikinės psichoanalizės ir Psichoanalitinės psichoterapijos programos lektorė

Goda Bačienė

Psichiatrė psichoterapeutė, Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos programos lektorė

doc. dr. Rasa Barkauskienė

Psichologė psichoterapeutė, Psichodinaminės vaikų ir pauuglių psichoterapijos programos lektorė

Nomeda Barštienė

Psichiatrė, psichoanalitikė, Klinikinės psichoanalizės ir Psichoanalitinės psichoterapijos programų lektorė

doc. dr. Rasa Bieliauskaitė

Psichologė psichoterapeutė, Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos programos lektorė

doc. dr. Danguolė Čekuolienė

Psichologė psichoterapeutė, Psichodinaminės vaikų ir paauglių programos lektorė

Birutė Didžiokaitė

Psichologė psichoterapeutė, Psichoanalitinės psichotrerapijos programos lektorė

Daiva Jakeliūnienė

Psichologė, psichoanalitinė psichoterapeutė, psichoanalitikė, mokančioji analitikė Klinikinės psichoanalizės ir Psichoanalitinės psichoterapijos programų lektorė

prof. dr. Roma Jusienė

Psichologė psichoterapeutė, Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos programos lektorė

dr. Tomas V. Kajokas

Biomedicinos mokslų daktaras, psichoanalitikas, Klinikinės psichoanalizės ir Psichoanalitinės psichoterapijos programų lektorius

dr. Ilona Kajokienė

Psichologė psichoterapeutė, Psichoanalitinės psichoterapijos programos lektorė

Aušra Kurienė

Psichologė psichoterapeutė, Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos programos lektorė

Jūratė Lažinskienė

Psichiatrė psichoterapeutė, Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos programos lektorė

Aurelija Markevičienė

Psichologė, psichoanalitinė psichoterapeutė, grupinė analitikė, psichoanalitikė, Klinikinės psichoanalizės ir Psichoanalitinės psichoterapijos programų lektorė

Stasė Meškauskienė

Psichiatrė, psichoanalitikė, mokančioji analitikė, Klinikinės psichoanalizės programos lektorė

Vitalija Mickutė

Psichologė psichoterapeutė, Psichoanalitinės psichoterapijos programos lektorė

Jevgenijus Šarovas Psichiatras, psichoanalitikas, Klinikinės psichoanalizės programos lektorius
Regina Udrienė

Psichiatrė psichoterapeutė, Psichoanalitinės psichoterapijos programos lektorė

Jūratė Ulevičienė

Psichologė psichoterapeutė, psichoanalitikė, Klinikinės psichoanalizės programos lektorė

Rema Židonienė

Psichologė psichoterapeutė, psichoanalitikė, Klinikinės psichoanalizės ir Psichoanalitinės psichoterapijos programų lektorė

Sigita Žilėnienė

Psichologė psichoterapeutė, Psichoanalitinės psichoterapijos programos lektorė

MOKSLO BENDRADARBIAI