Naujienos RSS

Skelbiamas kandidatų priėmimas į Klinikinės psichoanalizės programą

Vilniaus Psichoanalitikų draugijos mokymo komitetas skelbia priėmimą į Klinikinės Psichoanalizės programą. Naujos grupės studijų pradžia numatyta 2019 m. rugsėjo mėnesį. Galutinė data prašymams pateikti yra 2019 m. balandžio 1d. Programa yra vykdoma VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre. Detalesnė informacija apie programą ir būtinąsias priėmimo sąlygas nurodyta draugijos puslapyje www.psichoanalitikai.lt. Susidomėjusius kviečiame kreiptis į mokymo komiteto pirmininkę Daivą Jakeliūnienę el. paštu .

Baisu? Vieniša? Netylėk! Nemokama psichologinė pagalba

Atsiskaitymo laikotarpiui įsibėgėjus kviečiame studentus iškilus sunkumams NETYLĖTI. Jeigu užplūdo nerimas, liūdesys ar atrodo, kad problemų tiek, jog nesusitvarkysite, NETYLĖKITE. Kreipkitės pagalbos, nes tikrai yra žmonių, kurie gali Jums padėti!

nemokamaPsichologinė pagalba

 

Kviečiame į Vilniaus psichoanalitikų draugijos ir VU FsF PKMC organizuojamą konferenciją „VPaD: dešimt metų kartu“

konf plakatasKonferenciją organizuoja Vilniaus psichoanalitikų draugija ir VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras. Konferencija vyks 2017 m. spalio 21 d. VU Teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilniuje).
Registracija paspaudus nuorodą: https://doodle.com/poll/c3vbz92xh65wketd
Konferencijos programa čia.
Daugiau informacijos tinklapyje http://psichoanalitikai.lt/index.php?page=renginiai bei Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre (Universiteto g. 9/1, tel. 85 268 7254, el. paštu ).

Kviečiame į savęs pažinimo ir saviugdos programą „Gyvenimo kelio dirbtuvės“

21369117 477279129315145 7794064261221333130 n

Tai ilgalaikė (4 mėnesių) savęs pažinimo ir saviugdos programa, kurią rengia ir veda VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro psichologai dr. Donatas Noreika ir Ieva Vasionytė.

Intensyvi saviugdos, veiksmo ir teatro metodais, gamtos patyrimu ir tarpasmeninėmis sąveikomis grįsta psichologinė programa skirta norintiems daugiau sužinoti apie save, atskleisti savo kūrybingumą, įveikti emocinius ir bendravimo sunkumus.


Programos turinys:
• 14 vakarinių susitikimų su praktinėmis užduotimis ir grupės procesų aptarimu;
• du intensyvūs savaitgaliai, pilni gamtos, iššūkių ir nuoširdaus bendravimo;
• namų darbų užduotys, padedančios pažinti save, išsijudinti, megzti santykius;
• elektroninė erdvė, skirta dalintis patirtimi, idėjomis ir palaikymui tarp užsiėmimų;
• individuali konsultacija asmeninės patirties grupėje aptarimui;
• daug naudingų straipsnių, nuorodų ir užduočių.

Programos apimtis: 70 ak. val. (4 mėnesiai, nuo spalio 3 d. iki vasario 6 d.). Grupėje 8-12 dalyvių.
Laikas: antradieniais 18.00 – 20.30 val. + du išvažiuojamieji savaitgaliai.
Vieta: Vilniaus universiteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras (Saulėtekio al. 9) ir Vilniaus gamta (+ du savaitgaliai išvykoje).
Kaina: visos programos kaina VU studentams 26,25 Eur/mėn. (jeigu nėra išnaudotas VU psichologinių paslaugų kompensavimo limitas), kitiems - 105 Eur/mėn.
Susidomėjusius kviečiame registruotis į atrankos pokalbius telefonu 8 5 268 7254 arba el. paštu . Atrankos pokalbio kaina VU studentams 5,75 eur. Vietų skaičius ribotas.
Daugiau informacijos čia, Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 85 268 7254, el. paštu:

Nuo šiol psichologinio konsultavimo ir mokymų centro naujienas galite sekti ir socialiniame tinkle Facebook

fb icon 325x325Startavo VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro Facebook puslapis, kuriame galėsite patogiau ir greičiau gauti visą naujausią informaciją apie mūsų centro naujienas bei organizuojamus renginius. Kviečiame pamėgti, prisijungus prie Facebook ir paspaudus šią nuorodą:https://www.facebook.com/VU-Psichologinio-konsultavimo-ir-mokym%C5%B3-centras-475837409459317/ arba Facebook paieškos laukelyje įvedus:  VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras.

Emocinė sveikata: studentai susiduria su įvairiausiais iššūkiais

Kalbėti apie psichologinę sveikatą ne tik reikia, bet tai yra būtina. Kiekvienas žmogus gali susidurti su emocinės sveikatos sunkumais, kurie gali jį vienaip ar kitaip paveikti. Vieni žmonės su neigiamomis emocijomis susidoroja be didesnių problemų, tačiau kitiems psichologinės sveikatos bėdos gali tapti nemenku gyvenimo iššūkiu. Apie psichologinę sveikatą, jos svarbą ir pagalbą iškilus sunkumams kalbėjosi VU SA programos „Be etikečių“ atsovai su Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro (PKMC) psichologe - psichoterapeute Ieva Vasionyte.

Skaityti daugiau...

Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro psichologė Ieva Vasionytė LRT radijo laidoje „Sveikata“ dalinosi žiniomis apie sporto naudą emocinei sveikatai

Kviečiame pasiklausyti VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro psichologės Ievos Vasionytės, kuri LRT radijo laidoje „Sveikata“ dalinosi žiniomis apie sporto poveikį emocinei sveikatai, kodėl žmonės nesportuoja ir kaip motyvuoti save, kai pabandyti norisi.

Nuoroda į laidos įrašą:http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013673682/sveikata_2017-08-12_11_03#wowzaplaystart=720000&wowzaplayduration=775000

Vykdomas mokslinis tyrimas „Šiuolaikinės informacinės technologijos ir mažų vaikų sveikata“

KomandaŠiuo metu vykdome mokslinį tyrimą ŠIUOLAIKINĖS INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS IR MAŽŲ VAIKŲ SVEIKATA. Tyrimo vadovė dr. Roma Jusienė, pagrindiniai tyrėjai: dr. Ilona Laurinaitytė, dr. Rūta Praninskienė, dr. Lauryna Rakickienė ir dr. Vaidotas Urbonas. Tyrimą finansuoja Lietuvos mokslo taryba, sut. nr. GER-17050. Jeigu Jūs auginate pusantrų – penkerių metų amžiaus vaiką ar vaikus ir domitės mokslo naujovėmis, kviečiame dalyvauti tyrime ŠIUOLAIKINĖS INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS IR MAŽŲ VAIKŲ SVEIKATA. Daugiau informacijos apie tyrimą ir kontaktai susisiekimui internetiniame puslapyje www.mediavaikai.lt ar feisbuko paskyroje https://www.facebook.com/mediavaikai/?fref=ts. Rašykite mums .

Kviečiame į seminarą „Vaikystėje kylančių sunkumų įveika pasitelkiant Ars Pueri“

nunzia portretas 2 53b6806f3cf55Šiame seminare bus apžvelgiama, kaip vaikų ir paauglių piešiniai atskleidžia jų asmenybę, vidinę dinamiką ir konfliktus, tipines vaikų ir paauglių baimes bei kaip piešinių reikšmė leidžia atpažinti įvairius sunkumus prieš pasireiškiant agresyviam ar priklausomam elgesiui, depresijai ar net savižudybei.
Ars Pueri yra tyrimų projektas, kurio centre – psichologinių reikšmių, emocinių procesų analizavimas piešiniuose pasitelkiant simboliką ir interpretaciją.
Paskaitą skaitys psichologė psichoterapeutė dr. Nunzia Tarantini (Italija), turinti ilgametę piešinių interpretavimo patirtį.

Vieta: VU Filosofijos fakulteto 201 aud.
Laikas: balandžio 26 d. 15.00 val.
Registracija: https://goo.gl/forms/sTZ6voyiC6lBMmKb2
Paskaita NEMOKAMA!
Paskaita vyks italų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Paskaitą organizuoja VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras.
Daugiau informacijos: , +370 5 268 7254, Universiteto g. 9/1 116 kab.

Kviečiame į paskaitą „Focusing resilience and strengths in child and youth psychotherapy“

Christoph SteinebachPaskaitą skaitys prof. dr. Christoph Steinebach, Ciuricho taikomųjų mokslų universiteto Taikomosios psichologijos instituto direktorius, psichologas psichoterapeutas (paskaita vyks anglų kalba).

Paskaitos laikas: balandžio 24 d. 15.00-16.30 val.
Paskaitos vieta: VU Filosofijos fakulteto 304 auditorija.
Registracija: https://goo.gl/forms/czTwROQPF3lQvPE62
Paskaita nemokama!

 

Paskaitą organizuoja VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras.
Daugiau informacijos: , +370 5 268 7254, Universiteto g. 9/1 116 kab.