Pavasario semestro tvarkaraščiai

Jau paskelbti 2017/2018 m.m. pavasario semestro tvarkaraščiai. Su jais susipažinti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Švietimo ekspertų diskusija

Š. m. spalio 17 d. Vilniaus universitete (VU) vyko EBPO apžvalgos „Švietimas Lietuvoje“ pristatymo renginius pratęsianti konferencija, skirta aptarti mokytojų rengimo ir ugdymo turinio aktualijas. Konferencijoje dalyvavo apie šimtas įvairių švietimo įstaigų atstovų.

Skaityti toliau.

rsz ugdymo turinys

rsz mokytoju rengimas2

Save

Save

Save

Save

Naujas žurnalo Acta Paedagogica Vilnensia numeris 2017 39

cover issue 2017 39 lt LTIšleistas mokslinio žurnalo „Acta Paedagogica Vilnensia“ naujas numeris T. 39, 2017 (ISSN 1392-5016). Žurnalo vyriausioji redaktorė – VU Edukologijos katedros docentė Irena Stonkuvienė. Šis žurnalo numeris sudarytas bendradarbiaujant su Audra Skukauskaite (Saybrook University), Liudmila Rupšiene (Klaipėdos universitetas), Catarina Player-Koro (University of Gothenburg) ir Dennis Beach (University of Gothenburg)

Naujausiame Acta Paedagogica Vilnensia numeryje skelbiami straipsniai, kuriuose nagrinėjami įvairūs teoriniai, metodologiniai, konteksto ir asmeniniai etnografinio darbo aspektai. Straipsniuose atsispindi skirtingi etnografijos konceptualizavimo ir pritaikymo būdai, kuriuos autoriai pasitelkia siekdami atsakyti išsikeltus tyrimo klausimus.

Kviečiame susipažinti su naujausio žurnalo turiniu ir straipsniais.

Acta Paedagogica Vilnensia – akademinis žurnalas, gvildenantis teorinius ir metodologinius švietimo bei ugdymo klausimus. Žurnale taip pat pristatomi naujausi edukologiniai tyrimai. Ypač didelis dėmesys skiriamas švietimo politikos ir kultūros analizei.
Siekiant akademinio dialogo ir tarpdalykinių ryšių, žurnale publikuojami ne tik edukologų, bet ir sociologų, psichologų, antropologų ir kitų mokslininkų straipsniai švietimo ir ugdymo tematika.

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save