Filosofijos instituto doktorantų seminaras

Pradžia: 2024-05-16 14:00
Pabaiga: 2024-05-16 16:00

Seminaras atskl int20191222024 m. gegužės 16 d. 14:00 val. kviečiame į Filosofijos instituto doktorantų seminarą. Seminaras vyks 301 aud.

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantė Kristijona Čerapaitė skaitys pranešimą „Vaizduotės vaidmuo Leibnizo characteristica universalis projekte“. Pranešimo santrauka. Komentuos asist. dr. Julita Slipkauskaitė.

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantas Adomas Šulcas skaitys pranešimą „Kiek dabar valandų (galimame pasaulyje)?“. Pranešimo santrauka. Komentuos asist. dr. Mindaugas Gilaitis.

Negalintiems atvykti, nuotolinio prisijungimo nuoroda.