Naujienos

7d2a1b63 bfc7 4d0e ac4b 501b94e581c1 642x410Nuo 2021 m. rugsėjo 1 dienos atsinaujina kontaktinių psichologinių konsultacijų teikimas.

Paslaugų kainų pokyčiai. VU studentai nuo rugsėjo 1 dienos galės gauti 4 nemokamas individualias arba 8 grupines konsultacijas. Tolimesnės konsultacijos jiems būtų teikiamos pagal naujus įkainius priklausomai nuo konsultanto kvalifikacijos. VU darbuotojai galės gauti 4 individualias arba 8 grupines konsultacijas su 50% nuolaida.

Galimybių pasai (GP). Kontaktinės konsultacijos gali būti teikiamos tik konsultantams ir klientams turintiems GP. Remiantis bendra VU tvarka, jis bus tikrinamas prie įėjimo į pastatus (todėl į konsultacijas atvykite šiek tiek anksčiau). Klientai neturintys GP turi galimybę pasinaudoti nuotolinėmis konsultacijomis.

Konsultavimo kabinetai. Šiuo metu turime 3 konsultavimo kabinetus (114, 116, 412) Filosofijos fakultete, vieną (112) Fizikos fakultete Saulėtekyje ir vieną (303) Medicinos fakultete Čiurlionio g. Kontaktinių konsultacijų metu prašome visų dėvėti apsaugines veido kaukes arba skydelius, laikytis rankų dezinfekcijos ir kitų saugumo reikalavimų.

Linkime geros mokslų metų pradžios!

Skaityti daugiau...

20160613 Diplomu iteikimas atsklandaKviečiame mokytis Vilniaus universiteto nenuosekliųjų mokymosi visą gyvenimą studijų programos "Psichodinaminė vaikų ir paauglių psichoterapija" baziniu bei kvalifikaciniu lygiu.

VU Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centras (KMC) ir Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos (VPDT) programos mokymo komitetas skelbia priėmimą į programos bazinio ir kvalifikacinio lygio studijas.

Naujų bazinio ir kvalifikacinio lygio grupių studijų pradžia numatoma 2022 m. sausio mėnesį.

Skaityti daugiau...

 1090416Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centras ir Lietuvos psichoanalizės draugija skelbia kandidatų priėmimą į psichoanalizės psichoterapijos mokymo programą.

Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programa:

neformaliųjų studijų programa;
sudaryta remiantis Europos psichoanalitinės psichoterapijos federacijos (EFPP) standartais;

  • atitinka VU profesinio tobulinimosi kursų reglamentą;
  • pripažįstama Europos bei Skandinavijos šalyse;
  • Lietuvoje pradėta organizuoti 2002 m. (kartu su LSMU (buvęs KMU)).

Skaityti daugiau...

woman in red t shirt looking at her laptop 3755761Semestro pabaigoje kyla nemažai streso, nerimo, kartais trūksta motyvacijos, norisi atidėlioti, tai trukdo pasiekti norimų rezultatų.
 
Vilniaus universiteto studentams siūlome progą geriau suprasti savo streso ir atidėliojimo priežastis bei keisti įpročius drauge su bendraminčiais. Užsiėmimai vyks mažose psichologinėse grupėse (iki 12 asmenų) Ms Teams platformoje. Užsiėmimai organizuojami dvejomis skirtingomis temomis, galima registruotis į vieną ar abu.
Skaityti daugiau...

Atsižvelgiant į tai, kad Vilniaus universitetas priėmė sprendimą stabdyti kontaktinį studijų procesą iki balandžio 27-tos su galimybe pratęsti terminą, Konsultavimo ir mokymų centras psichologinę pagalbą teiks TIK nuotoliniu būdu (per Skype, Viber, Whatsapp, ir kt.).

Skaityti daugiau...

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras organizuoja šeštąjį Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos bazinio lygio kursą. Studijų pradžia – 2019 m. vasario 21-23 d. Norinčiuosius studijuoti iki šių metų gruodžio mėn. kviečiame pateikti dokumentus – gyvenimo aprašymą, išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas, motyvacinį laišką bei prašymą studijuoti. Pateikus dokumentus kviečiama atrankiniam pokalbiui.

Bazinio lygio studijų trukmė – 2 metai. Studijos vyksta sesijomis ketvirtadieniais-šeštadieniais, iš viso 7 sesijos per metus. Jau yra numatytos 2019 m. sesijų datos:

2019 m. vasario 21-23 d.
2019 m. kovo 28-30 d.
2019 m. gegužės 16-18 d.
2019 m. birželio 13-15 d.
2019 m. rugsėjo 12-14 d.
2019 m. spalio 24-26 d.
2019 m. lapkričio 28-30 d.

Studijų kaina – 2260 Eur. Galima mokėti dalimis (iš viso keturis kartus).
Dokumentus pateikti el. paštu . Kilus klausimams kreiptis telefonu 852687254, el. paštu arba Universiteto g. 9/1 116 kabinete.

Daugiau informacijos apie programą prisegtame apraše (atsisiųsti).

Skaityti daugiau...

VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras ir Lietuvos psichoanalizės draugija skelbia kandidatų priėmimą į Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą.
Programa skirta psichologijos magistrams ir gydytojams bei gydytojams rezidentams. Programos trukmė – 4 m. (teorinės studijos vyksta kartą per mėnesį penktadieniais ir šeštadieniais).
Norinčiuosius studijuoti kviečiame kreiptis iki 2018 m. gruodžio mėnesio į mokymo komiteto pirmininkę Birutę Flemming (868736845, ). Išlyginamąsias studijas planuojama pradėti 2019 m. sausio mėn., teorines studijas – 2019 m. rugsėjo mėn. Prašome pasidalinti informacija su kolegomis.

Daugiau informacijos: VU PKMC Universiteto g. 9/1 116 kabinete, tel. 852687254, el. paštu ) ir prisegtame skelbime.

Skaityti daugiau...

Vilniaus Psichoanalitikų draugijos mokymo komitetas skelbia priėmimą į Klinikinės Psichoanalizės programą. Naujos grupės studijų pradžia numatyta 2019 m. rugsėjo mėnesį. Galutinė data prašymams pateikti yra 2019 m. balandžio 1d. Programa yra vykdoma VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre. Detalesnė informacija apie programą ir būtinąsias priėmimo sąlygas nurodyta draugijos puslapyje www.psichoanalitikai.lt. Susidomėjusius kviečiame kreiptis į mokymo komiteto pirmininkę Daivą Jakeliūnienę el. paštu .

Skaityti daugiau...

konf plakatasKonferenciją organizuoja Vilniaus psichoanalitikų draugija ir VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras. Konferencija vyks 2017 m. spalio 21 d. VU Teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilniuje).
Registracija paspaudus nuorodą: https://doodle.com/poll/c3vbz92xh65wketd
Konferencijos programa čia.
Daugiau informacijos tinklapyje http://psichoanalitikai.lt/index.php?page=renginiai bei Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre (Universiteto g. 9/1, tel. 85 268 7254, el. paštu ).

Skaityti daugiau...
Puslapis 1 iš 8
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos