Kviečiame į užsiėmimų ciklą "Savireguliacijos pagrindai: įvadas į relaksaciją, koncentraciją ir meditaciją"

Man on Rock ThinkingUžsiėmimai supažindins su svarbiausiais psichofiziologinės būsenos valdymo principais ir metodais. Aptarsime sąmoningo kvėpavimo, raumenų atpalaidavimo, vaizdinių taikymo relaksacijai ir meditacijai principus. Dalyviai turės galimybę praktiškai išbandyti ir palyginti dinaminės relaksacijos, natūralaus kvėpavimo stebėjimo, valdomų vaizdinių, biologinio grįžtamojo ryšio ir kitas tyrimais pagrįstas technikas bei suformuoti savo poreikiams tinkamiausią praktiką. Svarbų vaidmenį atliks namų darbai, skirti išbandyti pristatomus metodus, pritaikyti juos asmeniniams poreikiams ir įtvirtinti įgūdžius.

Užsiėmimus veda psichologas, socialinių mokslų daktaras Donatas Noreika.

Užsiėmimai vyks 2015 vasario 17 d. – balandžio 7 d., antradieniais 18.30 – 20.30 val., VU Filosofijos fakultete. (auditorija bus patikslinta užsiregistravusiems dalyviams). Pirmasis susitikimas vasario 17 d. nemokamas.
Kaina už visus užsiėmimus 81 Eur (280 Lt), VU darbuotojams 40,50 Eur (140 Lt), VU studentams 20 Eur (70 Lt).

Prašome registruotis iki vasario 20 d. Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centre, Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 268 72 54, el. p.: .
Dalyvių skaičius ribotas, todėl vietą rezervuosime tik susimokėjusiems už užsiėmimus.

Dalyvavę užsiėmimuose gaus pažymėjimus. Taip pat jiems bus suteikiama 10 proc. nuolaida kursui „Vaizduotės pratimai saviugdai ir emocinės būsenos valdymui“ (2015 m. balandžio 17, 24 d.) ir „Savęs pažinimo per judesį grupei“ (2015 balandžio 28 – gegužės 22 d.).

Kurso programą rasite čia.

Jei turėtumėte klausimų dėl kurso turinio ar dalyvavimo aplinkybių, rašykite ar skambinkite tel. 8 615 71411 (Donatas Noreika).