Kviečiame į seminarą "Vaizduotės pratimai saviugdai ir emocinės būsenos valdymui"

paveikslelis skelbimui 2015 vaizduoteVaizduotės pratimai yra nuo senų laikų žinoma priemonė, padedanti pasiruošti svarbiems įvykiams, keisti emocinę būseną ir išlaisvinti kūrybiškumą. Vaizduotės metodų efektyvumą vis labiau pagrindžia ir moksliniai tyrimai. Šis dviejų dienų seminaras sistemingai supažindins su vaizduotės metodais, skirtais asmeniniam tobulėjimui ir darbui su klientais. Išbandysime pratimus, skirtus atsipalaiduoti, pasiruošti svarbiam įvykiui, stiprinti trokštamas savybes ir spręsti tarpasmenines problemas. Dalyviai gaus pratimų tekstų ir įrašų pavyzdžius ir išmoks patys ruošti individualiai pritaikytus vaizduotės pratimus.

Seminaras dviejų dalių: balandžio 17 ir 24 d. (iš viso 16 ak. val.). Seminaro programa čia

Seminarą veda psichologas, socialinių mokslų daktaras Donatas Noreika.

Užsiėmimai vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete, Universiteto g. 9/1 (auditoriją patikslinsime užsiregistravusiems dalyviams).

Kaina už visą seminarą (dvi dienos, 16 ak./val.)) – 81 Eur (280 Lt), VU darbuotojams 40,50 Eur (140 Lt), VU studentams 20 Eur (70 Lt). Rekomenduojame dalyvauti abiejose dalyse, tačiau jei galite dalyvauti tik vieną dieną, kaina 46 Eur (160 Lt), VU darbuotojams 23 Eur (80 Lt), VU studentams 12 Eur (41 Lt).

Kviečiame registruotis iki balandžio 14 d. http://goo.gl/forms/9Lp4WZWGTp

Dalyvių skaičius ribotas, todėl vietą rezervuosime tik susimokėjusiems už užsiėmimus.

Kontaktinė informacija - VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centre, Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 268 72 54, el. p.: .