Grupiniai užsiėmimai apie stresą ir atidėliojimo priežastis

woman in red t shirt looking at her laptop 3755761Semestro pabaigoje kyla nemažai streso, nerimo, kartais trūksta motyvacijos, norisi atidėlioti, tai trukdo pasiekti norimų rezultatų.

Vilniaus universiteto studentams siūlome progą geriau suprasti savo streso ir atidėliojimo priežastis bei keisti įpročius drauge su bendraminčiais. Užsiėmimai vyks mažose psichologinėse grupėse (iki 12 asmenų) Ms Teams platformoje. Užsiėmimai organizuojami dvejomis skirtingomis temomis, galima registruotis į vieną ar abu.

Grupes veda VU Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centro psichologė Ieva ir klinikinės psichologijos magistrantė Rūta.

Gegužės 20 d. 14:00-15:00 „Ramiai, ir tai praeis: apie stresą studijose ir gyvenime“
Gegužės 27 d. 14:00-15:00 „Šiandien ar rytoj? Apie atidėliojimą ir motyvaciją“
Birželio 3 d. 14:00-15:00 „Ramiai, ir tai praeis: apie stresą studijose ir gyvenime“
Birželio 10 d. 14:00-15:00 „Šiandien ar rytoj? Apie atidėliojimą ir motyvaciją“