Priėmimas į psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą

1090416Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas ir Lietuvos psichoanalizės draugija (LPaD) vykdo kandidatų priėmimą į podiplominę psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą.

Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programa

• neformaliųjų studijų programa;
  • sudaryta remiantis Europos psichoanalitinės psichoterapijos federacijos (EFPP) standartais;
  • atitinka VU profesinio tobulinimosi kursų reglamentą;
  • pripažįstama Europos bei Skandinavijos šalyse;
  • Lietuvoje pradėta organizuoti 2003 m. kartu su LSMU. Šiuo metu vykdoma VU Filosofijos fakultete, Konsultacijų ir mokymo centre.

Programos mokytojai: patyrę bei LPaD pripažinti mokytojai psichoanalitiniai psichoterapeutai ir TPA psichoanalitikai.

Reikalavimai baziniam išsilavinimui*:

• psichologijos magistro laipsnis;
  • sveikatos mokslų magistro laipsnis ir gydytojo profesinė kvalifikacija;

* stoti ir mokintis programoje gali ir šiose magistratūros studijose besimokantys studentai, tačiau programos baigimo pažymėjimą gaus tik įgiję magistro išsilavinimą.