Atnaujinama Konsultavimo ir mokymų centrų veikla nuo rugsėjo 1 dienos

7d2a1b63 bfc7 4d0e ac4b 501b94e581c1 642x410Nuo 2021 m. rugsėjo 1 dienos atsinaujina kontaktinių psichologinių konsultacijų teikimas.

Paslaugų kainų pokyčiai. VU studentai nuo rugsėjo 1 dienos galės gauti 4 nemokamas individualias arba 8 grupines konsultacijas. Tolimesnės konsultacijos jiems būtų teikiamos pagal naujus įkainius priklausomai nuo konsultanto kvalifikacijos. VU darbuotojai galės gauti 4 individualias arba 8 grupines konsultacijas su 50% nuolaida.

Galimybių pasai (GP). Kontaktinės konsultacijos gali būti teikiamos tik konsultantams ir klientams turintiems GP. Remiantis bendra VU tvarka, jis bus tikrinamas prie įėjimo į pastatus (todėl į konsultacijas atvykite šiek tiek anksčiau). Klientai neturintys GP turi galimybę pasinaudoti nuotolinėmis konsultacijomis.

Konsultavimo kabinetai. Šiuo metu turime 3 konsultavimo kabinetus (114, 116, 412) Filosofijos fakultete, vieną (112) Fizikos fakultete Saulėtekyje ir vieną (303) Medicinos fakultete Čiurlionio g. Kontaktinių konsultacijų metu prašome visų dėvėti apsaugines veido kaukes arba skydelius, laikytis rankų dezinfekcijos ir kitų saugumo reikalavimų.

Linkime geros mokslų metų pradžios!