Tarptautiniai ryšiai

Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas bendradarbiauja su įvairiomis užsienio aukštojo mokslo institucijomis, tarptautiniais tinklais ir asociacijomis. Bendradarbiavimas apima studentų ir dėstytojų mobilumą, dalyvavimą tarptautiniuose projektuose, tyrimuose ir kt.

Fakulteto mokslininkai dalyvauja tokiuose projektuose ir programose kaip: Erasmus IP, Erasmus CD, Erasmus akademiniai tinklai,  NordForsk, Daphne, Europos komisijos visuomenės sveikatos programa ir kt., o gautą patirtį panaudoja studijų procese.

Studentai kiekvienoje studijų pakopoje gali praleisti iki 12 mėn. trukmės mobilumo veiklose  dalinėse studijose arba praktikoje užsienyje. Per metus šia galimybe pasinaudoja apie 50 studentų. Absolventai taip pat turi galimybę atlikti praktiką įmonėse tuo atveju, jeigu jie praeina atranką paskutiniaisiais studijų metais, o išvyksta praktikai per pirmuosius metus po studijų baigimo. Fakultetas turi daugiau negu 60 bendradarbiavimo sutarčių su įvairiais Europos universitetais devyniolikoje Europos valstybių. Populiariausi iš jų: Umea, Ciūricho, Liuveno, Saragosos, Barselonos, Rostoko ir kt.

Taipogi populiarėja dvišalių sutarčių pagrindu vykstantys mainai, kurie suteikia galimybę studijuoti Amerikoje, Australijoje, Brazilijoje, Kanadoje, Japonijoje, Korėjoje, Kinijoje, Rusijoje, Singapūre, Tailande, Taivane ir kt.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos