virgoArtėjant šimtmečio Dainų šventei ir studentų dainų šventei GAUDEAMUS (kuri vyks Tartu, Estijoje) VU merginų choras VIRGO skelbia PAPILDOMĄ narių priėmimą. Subursime ir parengiamąją grupę neturinčioms muzikinio parengimo.

Priėmimas vyks: 2017 m. gegužės 2, 4, 9 ir 11 d. 18:30 Filologijos fakultete, Krėvės auditorijoje.

Vilniaus universiteto merginų choras „Virgo“ įkurtas 1980 metais. Šiuo metu choras vienija apie 60 universiteto studenčių ir absolvenčių iš įvairių VU fakultetų.

Repertuare yra visų epochų muzika: pradedant Renesanso polifonija, baigiant šiuolaikinėmis lietuvių autorių kompozicijomis.

Tai yra vienas žymiausių moterų chorų Lietuvoje, kuris yra daugkartinis Šimkaus konkurso laureatas, „Aukso paukštės“ laimėtojas „Tarptautinio spindesio žvaigždės“ nominacijoje. Užsienyje laimėjo – Neuchatel (Šveicarija), Cantonigros (Ispanija), Middlesbrough (Anglija) ir kt. – konkursus. Kolektyvas iš viso yra laimėjęs per 12 tarptautinių konkursų, dalyvavęs apie 50 tarptautinių festivalių.

Daugiau informacijos
VIRGO Facebook'e

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies. More information