Kviečiame į psichologinę grupę

grupeIlgalaikė grupė skirta tiems, kurie nori giliau pažinti save ir didinti pasitikėjimą savimi, siekia spręsti santykių su kitais žmonėmis sunkumus bei suprasti stresą keliančių reiškinių priežastis. Psichologinė grupė yra saugi erdvė geriau susigaudyti savo mintyse, išreikšti jausmus, išmokti geriau bendrauti su kitais, įveikti nerimą, keisti savo mąstyseną ir elgesį.

Grupė vyks vakarais vieną kartą per savaitę Vilniaus universiteto Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centre (Filosofijos fakultete). Vieno grupės susitikimo ir atrankos pokalbio kaina – 30 lt / 8,69 EUR (VU studentams – 10 LT / 2,9 EUR, VU darbuotojams – 20 LT / 5,79 EUR). Užsiėmimo trukmė – 1,5 val. Numatoma grupės pradžia – sausio mėn. Grupę veda psichologė grupių terapeutė dr. Ilona Čėsnienė.

Į atrankos pokalbius kviečiame registruotis VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centre Universiteto g. 9/1 116 k., tel. 268 72 54 arba el. p.: .