Kviečiame į Atviras psichologijos paskaitas (2016 m. gegužės 16-18 d.)

20470002

Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras (PKMC) bendruomenei kasmet organizuoja Atviras psichologijos paskaitas, kurios šiemet vyks gegužės 16-18 dienomis Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3).

Dalyvavimas paskaitose nemokamas, registruotis nereikia.

Toliau pateikiame programą, o daugiau informacijos čia ir telefonu 8 5 2687254 bei el. paštu:

Gegužės 16 d., pirmadienis
17 val. Būti ar nebūti? Hamleto klausimas vadovo darbe (dr. Rita Rekašiūtė-Balsienė)
18 val. Visos laimingos šeimos yra laimingos vienodai, o kiekviena nelaiminga - nelaiminga savaip? (prof. dr. Roma Jusienė)
19 val. Įpročių psichologija: kodėl žlunga 92% naujametinių pažadų? (dokt. Ieva Vasionytė)

Gegužės 17 d., antradienis
16 val. Kaniterapija: ar žmones keičia bendravimas su šunimi? (doc. dr. Vilmantė Pakalniškienė)
17 val. Sveikata šiuolaikiniame pasaulyje - kad nepasimestumėm, sukurkim žemėlapį! (dr. Donatas Noreika)
18 val. Vyriškumo archetipo įtaka moters asmenybės brandai (Elona Ilgiuvienė)

Gegužės 18 d., trečiadienis
16.30 val. Kaip (ne)išmokti gerti? (dr. Tomas Kajokas)
17.30 val. Gerais norais pragaras grįstas: kaip padėti į savižudybę linkusiam žmogui (dr. Vaiva Klimaitė)
18.30 val. Smegenų senėjimas: sveikas, normalus ir nenormalus? (prof. dr. Albinas Bagdonas)

Dėl įvairių priežasčių negalinčius dalyvauti paskaitose kviečiame jas tiesiogiai stebėti ir jų klausytis internetu. O tuos, kuriems paskaitų transliacijos laikas nėra patogus, kviečiame vėliau žiūrėti paskaitų vaizdo įrašų, kurie bus paskelbti Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Youtube kanale.