Skelbiamas kandidatų priėmimas į Klinikinės psichoanalizės programą

Vilniaus Psichoanalitikų draugijos mokymo komitetas skelbia priėmimą į Klinikinės Psichoanalizės programą. Naujos grupės studijų pradžia numatyta 2019 m. rugsėjo mėnesį. Galutinė data prašymams pateikti yra 2019 m. balandžio 1d. Programa yra vykdoma VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centre. Detalesnė informacija apie programą ir būtinąsias priėmimo sąlygas nurodyta draugijos puslapyje www.psichoanalitikai.lt. Susidomėjusius kviečiame kreiptis į mokymo komiteto pirmininkę Daivą Jakeliūnienę el. paštu .