Skelbiamas kandidatų priėmimas į Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą

VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras ir Lietuvos psichoanalizės draugija skelbia kandidatų priėmimą į Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą.
Programa skirta psichologijos magistrams ir gydytojams bei gydytojams rezidentams. Programos trukmė – 4 m. (teorinės studijos vyksta kartą per mėnesį penktadieniais ir šeštadieniais).
Norinčiuosius studijuoti kviečiame kreiptis iki 2018 m. gruodžio mėnesio į mokymo komiteto pirmininkę Birutę Flemming (868736845, ). Išlyginamąsias studijas planuojama pradėti 2019 m. sausio mėn., teorines studijas – 2019 m. rugsėjo mėn. Prašome pasidalinti informacija su kolegomis.

Daugiau informacijos: VU PKMC Universiteto g. 9/1 116 kabinete, tel. 852687254, el. paštu ) ir prisegtame skelbime.