Organizacinės psichologijos tyrimų centras

VU Organizacinės psichologijos tyrimų grupė yra VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros mokslininkų grupė, kuri tyrinėja darbo ir organizacinės aplinkos, darbuotojų ir socialinių grupių sąsajas optimalaus ir palankaus organizacijai bei darbuotojams funkcionavimo kontekste.

Grupės nariai vykdo mokslinius projektus pilietiško elgesio organizacijose, psichologinio nesaugumo dėl darbo temomis, vykdomi tyrimai Lietuvos verslo ir valstybinėse organizacijose, teikiamos personalo vystymo konsultacijos, kuriami ir adaptuojami organizacinės psichologijos srities tyrimo metodai.

Mokslinių tyrimų rezultatai skelbiami moksliniuose straipsniuose, Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose, grupės nariai aktyviai bendradarbiauja su užsienio mokslininkais, yra Lietuvos ir tarptautinių mokslinių organizacijų nariai.


Kontaktai:
Vilniaus universiteto, Filosofijos fakulteto, Psichologijos instituto Organizacinės psichologijos tyrimų centras
Universiteto g. 9-409 kab., tel. +370 5 266 7628,  el. paštas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos