Teisės ir kognityvinės psichologijos katedra

Katedra kartu su studijų programų komitetais dalyvauja vykdant teisės psichologijos, filosofijos ir kognityvinių mokslų, kriminologijos studijų programas, taip pat doktorantūros studijas. Katedros mokslininkai atlieka teisėjų ir teismų, pataisos įstaigų ir pareigūnų, taip pat antstolių įvaizdžio, prokurorų patiriamo streso, įvaizdžio ir psichologinio klimato, vaikų teisinės ir ekonominės socializacijos tyrimus, kurių rezultatus pristato mokslinėse konferencijose, skelbia mokslinėje spaudoje bei pateikia suinteresuotoms institucijoms. Be to, katedros mokslininkai dalyvauja vykdant šiuos projektus: „Analizės, modeliavimo ir rizikos valdymo kompetencijų centro (i.MAMC) įkūrimas“ (Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR finansų ministerijos projektas, 2016-2018 m.); „Ukrainos parlamento Vyriausiojo žmogaus teisių komisaro institucinių gebėjimų saugoti žmogaus teises ir laisves stiprinimas pagal geriausią Europos patirtį“ (Europos Komisijos Dvynių projektas, 2017-2018 m.).

Kontaktai:

Vilniaus universitetas, Filosofijos fakultetas, Teisės ir kognityvinės psichologijos katedra

Universiteto g. 9,  01513 Vilnius, 202 kab., tel. +370 5 266 7605,  el. paštas