Psichologijos žodynas

2013 m. Vilniaus Universiteto leidykla išleido Albino Bagdono ir Eglės Rimkutės sudarytą „Anglų-lietuvių kalbų psichologijos žodyną“, kurį sudaro apie 17 000 žodžių.

Žodynas parengtas įgyvendinant Europos Socialinio Fondo remiamą projektą „Pripažįstamos kvalifikacijos neturinčių psichologų tikslinis perkvalifikavimas pagal Vilniaus universiteto bakalauro ir magistro psichologijos studijų programas – VUPSIS“ (2011 m. rugsėjo 29 d. sutartis Nr. VP1-2.3.-ŠMM-04-V-02-001/Pars-13700-2068).

Žodyną galite parsisiųsti skirtingais pavidalais:
1. Spausdinimui skirtą dokumentą PDF formatu galite atverti su Adobe Acrobat Reader, Foxit Reader ar kita PDF žiūrykle.
2. StarDict formato papildinys (duombazė) gali būti naudojamas su įvairiomis kompiuterinių žodynų programomis. Rekomenduojame nemokamą atviro kodo „GoldenDict“ žodynų programą, palaikančią tiek „Windows“, tiek „MAC“, tiek „Linux“ (įskaitant „Android“) operacines sistemas. Išsamiau apie papildinio naudojimą su „GoldenDict“ rasite lietuviškame naudojimo apraše.
2.1 Jei naudojate Windows, bet nenorite ar negalite diegti programų į kompiuterį, galite parsisiųsti ZIP archyvą, kuriame yra kilnojama „GoldenDict“ atmaina iš karto su papildiniu, ir išpakuoti atmintuke ar kitoje kompiuterio atminties vietoje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos