Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra

Vilniaus universitetas buvo pirmasis Lietuvoje, parengęs ir pradėjęs vykdyti socialinio darbo (toliau SD) studijų programas. Pirmoji SD programa Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete buvo parengta dar 1992 m. pavasarį. Tuomet prasidėjo studijos pagal sutartį su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Tai buvo perkvalifikavimo programa aukštąjį universitetinį išsilavinimą jau turintiems asmenims. 1994 metais 14 programos klausytojų gavo pirmuosius Lietuvoje socialinio darbuotojo diplomus. Tais pačiais metais buvo priimti pirmieji studentai į socialinio darbo magistrantūros programą.

1995 m. buvo įregistruotos SD bakalauro dieninių ir neakivaizdinių studijų programos, o 1996 m. rugsėjo 1 d. buvo įsteigta Socialinio darbo katedra.

Socialinio_darbo_studijų_ir_katedros_istorija.docx

Katedros veiklos kryptys:

(Informacija ruošiama...)

VU Socialinis darbas

Kontaktai:

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra, adr. Universiteto g. 9, 01513 Vilnius, tel. +370 5 266 7609, el. paštas: