Studijų naujienos

1347 6f5c4eab8445281d88e9f6eb3f87b7d6Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą studentams atlikti praktiką lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienio šalyse 2019-2020 m. m.
Norime atkreipti dėmesį, jog jei studijuojama pedagogikos studijose (kurių trukmė 1 akademiniai metai), paraišką galima teikti po pirmojo semestro, pateikiant tik pirmojo semestro rezultatus.

Daugiau informacijos rasite čia

arrival VU2019/2020 mokslo metų rudens semestrą ar akademinius metus studijuok užsienyje!

Tarptautinės dvišalės sutartys - tai Vilniaus universiteto ir užsienio universiteto susitarimas bendradarbiauti ir vykdyti studentų mainus. Puiki galimybė studentams, norintiems semestrą ar du mokytis Australijoje, Singapūre, Japonijoje, Korėjoje, Kinijoje, Kanadoje, Taivane, Tailande, Brazilijoje, Rusijoje ir t.t.

Skaityti daugiau

fgdgSvajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose? Dalyvauk Baltijos – Amerikos Laisvės fondo konkurse į Profesinių stažuočių programą.

Pilnas išlaikymas ir garantuota praktikos vieta!

Kviečiami paskutinio kurso bakalauro programos studentai, magistrantai ir doktorantai teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programos konkursą.

Skaityti daugiau

iStock 000066164589 Medium 0Mėgsti keliauti? Atrasti kitas kultūras? Mėgsti naujas pažintis? O tuo pačiu pasisemti naujų žinių ir patirties kitose aukštojo mokslo įstaigose? Tuomet turime Tau pasiūlymą – dalyvauk studijų mainų programoje! Pradėk nuo čia – informacinis seminaras vasario 12 d., 13:30, EVAF 403 auditorijoje.

Dar turi abejonių? Nori išgirsti apie Erasmus iš pirmų lūpų? Susitikti su Erasmus studentais? Pavalgyti ir gerai praleisti vakarą? Ateik vasario 12 d. 19:00 į restoraną „Grey“, Pilies g. 2, Vilnius.

Skaityti daugiau

kelrode logoVilniaus Universiteto studentų mentorystės projektas „Kelrodė žvaigždė“ – Universiteto dovana Lietuvai!

Vilniaus Universitetas (VU) kartu su Izraelio Ambasada vykdo studentų mentorystės projektą „Kelrodė žvaigždė“, kurio pagrindinis tikslas – skatinti studentus savanoriauti ir tapti draugais-mentoriais socialiai pažeidžiamiems vaikams. Šio projekto įkvėpėjas Amos Carmeli ir organizacija „Perach“– viena sėkmingiausių švietimo iniciatyvų, kurios pradžia buvo Izraelyje, tačiau dabar organizacija išsiplėtusi jau 25-iose pasaulio valstybėse. Panašūs projektai vykdomi nuo Naujosios Zelandijos iki Čilės, o dalyvaujančių asmenų skaičius jau skaičiuojamas šimtais tūkstančių.

Skaityti daugiau

201a diskusija2018 m. lapkričio mėn. vakarais maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Socialinės politikos magistrantų (II pakopos studentų) atviruose seminaruose.

Seminarų metu studentai pristatys savo parengtus pranešimus bei diskutuos socialinio teisingumo, nelygybės ir skurdo temomis. Seminarai yra atviri visiems besidomintiems šiomis temomis, registracija nenumatyta. Skelbimas

Seminarai vyks Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius).

Skaityti daugiau

E Kurausko foto 13smMoksleivius kviečiame pasimatuoti būsimas studijas Vilniaus universiteto (VU) Filosofijos fakultete! 2018 m. spalio 22–26 dienomis siūlome 30+ atvirų „Studentas vienai dienai“ paskaitų: Artimųjų Rytų studijų, Azijos studijų, Filosofijos, Kriminologijos, Psichologijos, Socialinės politikos, Socialinio darbo bei Sociologijos srityse.

VU Filosofijos fakulteto „Studentas vienai dienai“ paskaitų tvarkaraštis.

Rinkitės jus dominančias paskaitas, registruokitės ir nurodytu laiku atvykite į VU Filosofijos fakultetą (Universiteto g. 9, Vilnius). Atkreipiame dėmesį į tai, kad paskaitų trukmė – 90 minučių, jos bus skaitomos laikantis nustatyto plano.

Puslapis 1 iš 20