Studijų naujienos

vu studentas vienai dienai 2018Moksleivius kviečiame pasimatuoti būsimas studijas Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete! 2018 m. spalio 22–26 dienomis siūlome 30+ atvirų „Studentas vienai dienai“ paskaitų: Artimųjų Rytų studijų, Azijos studijų, Filosofijos, Kriminologijos, Psichologijos, Socialinės politikos, Socialinio darbo bei Sociologijos srityse.

VU Filosofijos fakulteto „Studentas vienai dienai“ paskaitų tvarkaraštis (registracija į paskaitas yra būtina ir artimiausiu metu bus paskelbta čia).

„Studentas vienai dienai“ prieiga socialiniame tinkle Facebook (pasižymėjusiems "dalyvausiu" pranešime apie prasidėjusią rengistraciją į paskaitas).

Skaityti daugiau

Mainai pagal dvišales sutartisVilniaus universiteto studentai kviečiami dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2018/2019 m. m. rudens semestrą ar akademinius metus praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir kt. Informacija apie galimybes, sąlygas, turimas kvotas ir atrankos procesą skelbiama čia.

Paraiškos priimamos iki 2018m. spalio 1d. (imtinai, išskyrus atvejus, kai registracijos terminas numatytas anksčiau).

Skaityti daugiau

gabūs vaikaiSkelbiamas konkursas neformalaus ankstyvojo gabių vaikų ugdymo programos „Gabių vaikų akademija“ įsteigtai vardinei stipendijai gauti.

Stipendijos tikslas – paskatinti gabius ir motyvuotus Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Edukacinės ir vaiko psichologijos magistrantūros studijų programos studentus specializuotis gabių vaikų ugdymo srityje, atlikti tyrimus ir užsiimti šios srities profesine veikla.

Stipendijos dydis – 1000 EUR (vienas tūkstantis eurų). Stipendija skiriama vieniems mokslo metams bei išmokama dviem lygiomis dalimis: pasibaigus pirmojo kurso rudens ir pavasario semestrams.

Skaityti daugiau

student stress smVilniaus universiteto studentai gali gauti profesionalią psichologų pagalbą, kai jiems kyla abejonių prieš priimant svarbius sprendimus, kankina vienišumo jausmas, atsiranda nesutarimų su draugais ar artimaisiais, romantinių santykių rūpesčių, itin droviems, kamuojamiems nerimo, užsitęsusio arba stipraus liūdesio, trikdančių baimių, paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.

Skaityti daugiau

Eisena FsF 17Sveikiname naujų mokslo metų proga ir kviečiame dalyvauti 2018–2019 studijų metų pradžios šventės „Renovatio studiorum“ renginiuose, kurie vyks 2018 m. rugsėjo 3-ąją dieną (pirmadienį):

9.30 val. Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimo ceremonija Bibliotekos kieme (Universiteto g. 3)

10.00 val. Dekano prof. Arūno Poviliūno, Vilniaus universiteto prorektorės dr. Birutės Švedaitės-Sakalauskės, studijų prodekanės dr. Jolantos Aleknevičienės sveikinimai
Pirmoji paskaita „Azija kaip mūsų valia ir vaizdinys“ Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3)
Paskaitą skaito Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesorius Audrius Beinorius
Filosofijos fakulteto institutų atstovų ir studentų atstovybės sveikinimai

Skaityti daugiau

MG 7978 642x336Liepos 5 dieną, 14 valandą, Vilniaus universitete (VU) prasideda antrasis priėmimo į magistrantūrą ir profesines pedagogines studijas etapas, kuris tęsis iki liepos 9 dienos 24 valandos.*

Šio etapo metu VU ISAS galima registruotis ir teikti prašymus studijuoti arba koreguoti pirmojo etapo metu pateiktus prašymus. Stojantieji gali nurodyti iki 10 pageidaujamų studijų programų, kurias reikia išdėstyti prioriteto mažėjimo tvarka – nuo labiausiai iki mažiausiai pageidaujamos.

Priėmimas vykdomas į valstybės finansuojamas (VF) ir valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Profesinėms pedagoginėms studijoms Vilniaus mieste šiemet skirtos 85-ios VF studijų vietos, į kurias įstojusiems kas mėnesį bus išmokama 115,90 EUR dydžio stipendija.

Skaityti daugiau

Diplomu iteikimas VU FsFDiplomų įteikimas Vilniaus universiteto (VU) Filosofijos fakulteto 2018 metų absolventams vyks birželio 27 d. (trečiadienį) Šv. Jonų bažnyčioje (Universiteto g. 3, Vilnius):

• bakalaurams – nuo 13.00 iki 16.00 val;
  • magistrams ir profesinių pedagoginių studijų absolventams – nuo 16.00 iki 17.30 val.

Diplomų įteikimo visų VU padalinių absolventams tvarkaraštis.

Pirmosios ir antrosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai, išduodamas CUM LAUDE diplomas. Antrosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai ir pasižymėjusiems mokslo tyrimo veikloje, išduodamas MAGNA CUM LAUDE diplomas. Šie diplomai išduodami Senato nustatyta  tvarka.

Skaityti daugiau

isep logoKviečiame VU studentus dalyvauti ISEP (International Student Exchange Programs) mainų programos atrankoje ir 2019 m. pavasario semestrą praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete. Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2018m. birželio 14 d. (imtinai). Dokumentus vidinei atrankai pateikti į Tarptautinių ryšių skyrių, VU centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus atsiųsti el. paštu:

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį, VU Centriniai rūmai 242 kab., tel. 85 2687156, el. p. . Atkreipiame dėmesį, kad dauguma užsienio šalių universitetų dalyvaujančių konkurse prašo pateikti galiojančius TOEFL/EILTS testo rezultatus.