ISEPKviečiame VU studentus dalyvauti International Student Exchange Programs (ISEP) mainų programos atrankoje ir 2015/2016 m. m. rudens semestrą praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete. Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2014m. gruodžio 10d. (imtinai). Dokumentus vidinei atrankai pateikti į Tarptautinių programų ir ryšių skyrių, VU centriniai rūmai, 242 kab.

Kilus klausimams, kreipkitės į Aistę Simanavičienę , VU Centriniai rūmai 242 kab., tel. (8-5) 268 7156. Atkreipiame dėmesį, kad dalyvaujant konkurse dauguma užsienio šalių universitetų prašo pateikti galiojančius TOEFL/EILTS testo rezultatus.