Vilniaus universitetas pristato leidinį „Kviečia Vilniaus universitetas 2016 – pirmosios pakopos ir vientisosios studijos“. Tai kasmetinis informacinis Vilniaus universiteto leidinys, skirtas būsimiesiems bakalauro ir vientisųjų studijų studentams.

Leidinį kviečiame peržiūrėti čia.

Kviečia VU 2016Mieli moksleiviai,
Vilnius universitete jūsų laukia tarptautinio lygio studijos, novatoriškas mokslas, aktyvi partnerystė bei atvira ir atsakinga bendruomenė – tai pagrindiniai dalykai, kurių mes nuolatos siekiame.
Universiteto misija – iš praeities kylanti, dabarties iššūkių skatinama ir ateities kartoms perduodama nepaneigiama universiteto pareiga ir neatimama teisė yra stiprinti Lietuvos ir pasaulio pažintines ir kūrybines galias. Vadovaudamiesi tuo mes siekiame puoselėti akademines ir kitas dvasines bei socialines vertybes, ugdyti aktyvius ir atsakingus Lietuvos valstybės piliečius ir visuomenės lyderius. Sparčiai globalizacijos sąlygomis besikeičiančioje aplinkoje siekiame ir toliau formuoti reikšmingą Lietuvos visuomenės branduolį.
Laukiame jūsų seniausioje ir didžiausioje Lietuvos Alma Mater. Čia atrasite tai, ko reikia geram aukštajam išsilavinimui: glaudžiai siejamus mokslo tyrimus su vykdomomis studijomis, puoselėjamą bendruomenės narių akademinę laisvę, toleranciją ir kūrybiškumą.
Moderni mokslo ir studijų infrastruktūra, nauji ateičiai svarbūs instituciniai padaliniai, aktyvus bendradarbiavimas su užsienio partneriais mums leidžia pasiūlyti kokybiškas studijų programas, plačias tarptautinių mainų galimybes bei daugelį kitų saviraiškos būdų.
Daugiau nei pusė kasmet geriausiai brandos egzaminus išlaikiusių moksleivių studijuoti renkasi Vilniaus universitetą. Ir čia juos pasitinka lotyniškas užrašas ant senosios universiteto observatorijos –
Hinc itur ad astra
(Iš čia kylama į žvaigždes).
Laukiame jūsų Vilniaus universitete!

Rektorius prof. Artūras Žukauskas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos