studente knygosVyksta papildomas socialinių stipendijų prašymų priėmimas. Studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją 2015 m. rudens semestrą papildomo prašymų priėmimo metu, nuo 2015 m. lapkričio 30 d. iki 2015 m. gruodžio 7 d. (įskaitytinai) privalo per Valstybinio studijų fondo interneto tinklalapį prisijungti prie Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinės sistemos ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos paraišką.

Tik šiuo būdu užpildęs paraišką studentas gali pretenduoti į socialinę stipendiją. Primename, kad socialinė stipendija studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos. Studentui, kuris užpildo paraišką papildomo priėmimo metu, socialinė stipendija skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui.

Informacijos šaltinis: VU Studijų naujienos

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos