Vilniaus universitetas toliau tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) bei Vilniaus dailės akademija (VDA).

Vilniaus universiteto bakalauro, magistrantūros ir vientisųjų studijų studentai 2016-2017 m.pavasario semestre gali rinktis LMTA ir VDA siūlomus dalykus vietoje jų studijų programoje numatyto laisvojo dalyko arba kaip papildomą laisvąjį dalyką. Visi LMTA ir VDA dalykai nemokami. Jeigu norima pasirinkti LMTA ar VDA dalyką, tai būtinai reikia suderinti su VU padalinio, kuriame studijuojama, administracija.

LMTA ir VDA siūlomus dalykus rasite čia.

Registruojantis būtina nurodyti šiuos duomenis: vardas, pavardė, studijų programa, studijų pakopa (bakalauro / magistro / vientisosios studijos), kursas, el. pašto adresas.

Jei pasirinkto LMTA arba VDA dalyko negalėsite suderinti dėl užsiėmimų tvarkaraščio, pakeitimai bus leidžiami tik vasario mėnesį. Apie bet kokius pakeitimus (dalyko keitimą, nutraukimą ir kt.) būtina informuoti el. paštu .

Pasirinkus LMTA arba VDA dalyką, atsiskaitymas privalomas. Informacija apie išklausytą dalyką bus įrašoma į diplomo priedėlį.  Neatsiskaičius už pasirinktą dalyką bus įskaitoma akademinė skola.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu arba telefonu +370 5 219 3144

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos