JMPKKviečiame dalyvauti jau XIV-oje kasmetinėje Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje (JMPK), vyksiančioje 2017 m. balandžio 21 d. (penktadienį) Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1, Vilnius). Konferenciją organizuoja VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos bei Bendrosios psichologijos katedros.

Dalyvaudami šioje konferencijoje jaunieji psichologai tyrėjai turi galimybę pristatyti savo darbus, pasidalinti mintimis apie jų vietą mokslinių tyrimų erdvėje ir pritaikymo perspektyvas. Pristatyti savo darbus kviečiami jaunieji mokslo daktarai, disertacijas apgynęs ne daugiau kaip prieš penkerius metus, doktorantai bei studentai, vykdantys psichologijos krypties mokslinius tyrimus.

Artėjančios konferencijos tema – Psichologija kitų mokslų kontekste. Klinikinė, teisės, sveikatos, kognityvinė, edukacinė, inžinerinė, sporto, eismo psichologija... Kartais net juokaujama – pridėk bet kokį žodį prie „psichologija“ ir gausi naują mokslą. Tuo pačiu tai atskleidžia ir dažnai neišvengiamą psichologijos kontaktą su kitomis disciplinomis. Šių metų JMPK siekia atkreipti jaunųjų psichologų tyrėjų dėmesį į tai, kokias kitų mokslų žinias naudojame, bei padiskutuoti, kokius tyrimų tikslus turėtume kelti. Kiek svarbu išsaugoti psichologijos mokslo grynumą? O gal prasmingiau sprendžiant visuomenės problemas siekti bendradarbiavimo su kitų disciplinų specialistais? Su kokiais tarpdiscipliniškumo privalumais ir iššūkiais susiduriame?

Pranešimų santraukas, kurių apimtis iki 2500 spaudos ženklų, kviečiame teikti nuo 2016 m. gruodžio 22 d. iki 2017 m. vasario 12 d. JMPK interneto svetainėje užpildant pranešėjų registracijos formą. Recenzuotas pranešimų santraukas planuojame publikuoti konferencijos santraukų leidinyje. Mokslo komiteto sprendimu, geriausių pranešimų autoriai bus pakviesti parengti straipsnius ir turės galimybę publikuoti savo tyrimų rezultatus periodiniame recenzuojamame Vilniaus universiteto leidinyje Jaunųjų mokslininkų psichologų darbai.

Daugiau informacijos ir visas naujienas apie JMPK 2017 galite rasti konferencijos interneto svetainėje www.jmpk.fsf.vu.lt
 
Daugiau informacijos:
Dokt. Ieva Vasionytė
JMPK 2017 organizacinio komiteto pirmininkė
Tel. nr.: 861495994
El.pašto adresas:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos