VU FsF 1 2Mieli mOKsleiviai,

VU Filosofijos fakultetas kviečia jus pasimatuoti būsimas studijas! 2017 03 27 – 2017 04 07 dienomis jums siūlome 40+ atvirų „Studentas vienai dienai“ paskaitų filosofijos, psichologijos, socialinės politikos, socialinio darbo ir sociologijos srityse. Lankytinų paskaitų sąrašą rasite šiame paskaitų TVARKARAŠTYJE.

Kodėl verta dalyvauti atvirose „Studento vienai dienai“ paskaitose?

  • Galėsite išgirsti dėstytojų – geriausių savo sričių specialistų Lietuvoje – paskaitas;
  • Jums bus lengviau apsispręsti renkantis studijas;
  • Pamatysite aplinką, kurioje (įstoję) praleisite 4 kupinus atradimų, visaip šaunius ir nepamirštamus studijų metus;
  • Čia seka jūsų pačių atsakymai. :)

Studentai auditorijoje 2016 smSusidomėjote? Tuomet kviečiame REGISTRUOTIS į pasirinktas paskaitas. Visos paskaitos moksleiviams yra nemokamos.

Atvykusius į fakultetą jus pasitiks studentai, kurie ne tik padės rasti jums reikalingą auditoriją, bet ir kiekvienam jūsų įteiks paskaitose praversiančią užrašinę ir rašiklį.

Jeigu mokykloje jūsų prašo pristatyti pateisinimus dėl praleistų pamokų, kviečiame atsispausdinti  dalyvavimą „Studento vienai dienai“ paskaitoje patvirtinančią PAŽYMĄ, ją užpildyti ir paskaitos pabaigoje paprašyti dėstytojo pasirašyti (dėstytojas pasirašys tik užpildytas pažymas!).

Lauksime Jūsų!

Kontaktinis asmuo:
Olga Suprun
tel.: +37052667618
el. paštas:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos