Erasmus+ mobilumo veiklos aukštojo mokslo institucijų studentams

Erasmus+ programos konkursas skelbiamas du kartus per metus: vasario mėnesį – rudens semestrui arba kitiems mokslo metams; rugsėjo mėnesį – pavasario semestrui.

Kvietimo teikti paraiškas ir tikslių atrankos konkurso datų ieškokite Tarptautinių ryšių skyriaus naujienose.

Konkurse norintys dalyvauti studentai turi pasirinkti užsienio universitetą (galimi 2 pasirinkimo variantai), kuriame nori studijuoti ir kuris atitinka jų studijų kriterijus bei užpildyti elektroninę paraiškos formą. Pasibaigus elektroninei registracijai, studentų atranka vykdoma fakultetuose, kurie atsakingi už galutinius konkurso rezultatus.

Konkurso rezultatai skelbiami ne vėliau kaip po 2 savaičių pasibaigus atrankai. Juos galite rasti Tarptautinių ryšių skyriau svetainėje ir/ar savo fakulteto svetainėje bei pas fakultetų Erasmus+ koordinatorius.

Dėl riboto programos finansavimo ne į visas skelbiamas vietas studentai bus siunčiami. Už studentų sąrašų eiliškumą, partnerių ir šalių, į kurias siunčiami studentai, prioritetus atsakingi fakultetų koordinatoriai.


Mainų galimybės


 Kitos studijų užsienyje galimybės


Praktika užsienyje


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos