DSC02426 642x410Informuojame, kad atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė pratęsti nuotolinio mokymosi ir darbo terminą dar 3 savaitėms iki gegužės 31 d. 24 val. su galimybe šį laikotarpį pratęsti.

Filosofijos fakulteto studentai visą aktualią karantino laikotarpiu informaciją gali rasti čia.

Filosofijos fakulteto dėstytojai visą aktualią karantino laikotarpiu informaciją gali rasti čia.

Sprendimas priimtas Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus, kad SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimas tapo pandemija. Ši prevencija skirta apsaugoti visų bendruomenės narių sveikatą, todėl studijos ir darbas šiuo laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu – paskaitos ir seminarai universiteto patalpose nevyks.

Iki dabar taikytas ribojimas naudotis VU infrastruktūra lieka toks pats.

Primename, kad yra sukūrta ir dažniausiai užduodamų klausimų skiltis: Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Daugiau naudingos informacijos galite rasti čia. Komunikaciją šiais klausimais prevencinės darbo grupės ir VU vardu koordinuoja VU Komunikacijos ir rinkodaros skyrius, su kuriuo galima susisiekti el. paštu .

VU Naujienos informacija.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos