1050614 copyGerbiami dėstytojai ir studentai,

Sveikiname su 2021 m. pavasario semestro pradžia! Tikime, kad po visų rudens liūčių ir žiemos šalčių, pavasario semestre su naujomis jėgomis įgyvendinsite užsibrėžtus studijų ir asmeninius tikslus. Ilgai netęsiant, norime jus informuoti kaip vykdysime studijas pavasario semestre. Reaguodamas į epidemiologinę situaciją šalyje ir siekdamas užtikrinti viruso plitimo prevenciją mūsų universitete, š. m. gruodžio 15 d. Senatas nusprendė, kad visos studijų veiklos Vilniaus universitete pavasario semestro metu bus vykdomos nuotoliniu arba mišriu būdu. Atsižvelgiant į VU Senato sprendimą ir epidemiologinę situaciją šalyje, kovo 15 dienos Filosofijos fakulteto dekanato posėdyje buvo nuspręsta, kad pavasario semestro studijų veiklos (įskaitant baigiamųjų darbų gynimus) Filosofijos fakultete bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Kviečiame parašyti Linui Jakučioniui, studijų komunikacijos specialistui, el. p. , jei pasigendate jums aktualios informacijos apie studijų organizavimo procesą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos