1050614 copyGerbiami dėstytojai ir studentai,

Sveikiname su 2021 m. pavasario semestro pradžia! Tikime, kad po visų rudens liūčių ir žiemos šalčių, pavasario semestre su naujomis jėgomis įgyvendinsite užsibrėžtus studijų ir asmeninius tikslus. Ilgai netęsiant, norime jus informuoti kaip vykdysime studijas pavasario semestre. Reaguodamas į epidemiologinę situaciją šalyje ir siekdamas užtikrinti viruso plitimo prevenciją mūsų universitete, š. m. gruodžio 15 d. Senatas nusprendė, kad visos studijų veiklos Vilniaus universitete pavasario semestro metu bus vykdomos nuotoliniu arba mišriu būdu. Atsižvelgiant į šį sprendimą, Filosofijos fakulteto dekanato posėdyje buvo nuspręsta, kad pavasario semestro studijos Filosofijos fakultete iki Velykų atostogų (vasario 4 d. – kovo 29 d.) bus vykdomos nuotoliniu būdu. Kovo mėn. pirmoje pusėje spręsime, ar yra galimybių grįžti į auditorijas ir vykdyti studijas mišriuoju būdu nedidelėse grupėse po Velykų atostogų (nuo balandžio 6 d.). Šioje skiltyje bus nuolat pildoma ir atnaujinama informacija apie pavasario semestro studijų organizavimą ir vykdymą bei paramą studijų proceso įgyvendinimui.

Kviečiame parašyti Linui Jakučioniui, studijų komunikacijos specialistui, el. p. , jei pasigendate jums aktualios informacijos apie studijų organizavimo procesą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos