2018 11 30 konferencijos uzsklanda2018 m. lapkričio 30 d. Vilniaus universiteto Suicidologijos tyrimų centras kviečia į 3-iąją Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferenciją.

Konferencija skirta psichologams, psichiatrams, socialiniams darbuotojams, slaugytojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su savižudybės rizikoje esančiais žmonėmis.

Konferencijos programa.

Konferencijoje savo įžvalgomis ir patirtimis dalinsis:

  • Prof. David A. Jobes (Katalikiškasis Amerikos universitetas, Vašingtonas, JAV), kuris yra sukūręs Bendradarbiavimu pagrįsto savižudybės rizikos įvertinimo ir valdymo metodą (CAMS), ir paskelbęs daugiau kaip 100 mokslinių publikacijų, įskaitant 6 knygas klinikinės suicidologijos tema.
  • Dr. Stephen O'Connor (Luisvilio universitetas, JAV), atliekantis mokslinius tyrimus apie ankstyvąsias intervencijas po mėginimo nusižudyti.
  • Jonny Benjamin ir Neil Laybourn (Londonas, Jungtinė Karalystė), kurie susipažino ant Waterloo tilto Londone, kai Jonny ketino nusižudyti, o Neil eidamas pro šalį užkalbino jį, nė neįtardamas, kad šis pokalbis virs ilgamete draugyste ir bendra veikla mažinant psichikos sveikatos problemų ir savižudybių stigmą.

Konferencija vyks Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20, Vilnius) nuo 8 iki 17 val. Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas, būtina registracija internetu.

Konferenciją organizuoja VU Suicidologijos tyrimų centras, finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Konferencijos prieiga facebook paskyroje.

Kontaktinis asmuo: Dr. Eglė Mažulytė-Rašytinė, Suicidologijos tyrimų centro mokslo darbuotoja,

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos