Išleistas „Minesotos daugiafazis asmenybės aprašas – 2TM: administravimo, skaičiavimo ir interpretavimo vadovas“ (MMPI-2), 2-as leidimas. Tai  gerokai pataisytas ir papildytas į daugybę kalbų versto MMPI variantas. Iš esmės knyga yra vertinys iš anglų kalbos (1-3 skyriai ir jų priedai), kuriame nustatomi testo naudojimo reikalavimai, išsamiai aprašomos skalės ir subskalės, pateikiami atvejų ir priimamų sprendimų pavyzdžiai, amerikiečių standartizacinių ir įvarių atrenkamųjų imčių tyrimo rezultatai (vyrų ir moterų normos pagal atskiras skales, testo psichometrinės charakteristikos ir t. t.). Ketvirtame skyriuje pristatomi Lietuvos reprezentatyvios standartizacinės imties tyrimo rezultatai: vyrų ir moterų normos, lietuviško varianto psichometrinės charakteristikos. Lietuviškojo leidimo pratarmėje glaustai aptariama MMPI adaptavimo ir taikymo Lietuvoje situacija.

Restandartizacijos komitetas: James N. Butcher, John R. Graham, Yossef S. Ben-Porath, Auke Tellegen, W. Grant Dahlstrom, Beverly Kaemmer (leidyklos koordinatorė). Lietuviško leidimo redakcinė grupė ir ketvirto skyriaus autoriai: Albinas Bagdonas (grupės vadovas ir atsakingasis mokslinis redaktorius), Antanas Kairys, Audronė Liniauskaitė, Vilmantė Pakalniškienė.
Vilnius : Vilniaus Universitetas : Vilniaus universiteto leidykla, 2013. – 204 p.
ISBN 978-609-459-240-9

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos