Išleistas 32 žurnalo „Sociologija. Mintis ir veiksmas“ numeris.

Publikuojami J. W. Murphy, A. Valantiejaus, I. Juozeliūnienės, S. Kraniauskienės, A. Telešienės, J. Aidukaitės, I. Šutinienės, A. Žvinklienės moksliniai straipsniai.

Detalus naujojo numerio turinys.

„Sociologija. Mintis ir veiksmas“ publikuoti straipsniai yra referuojami šiose pripažintose tarptautinėse duomenų bazėse:

Sociologija. Mintis ir veiksmas - akademinis žurnalas, kritiškai analizuojantis šių dienų visuomenės ir kultūros pokyčius, socialinės teorijos raidą bei besikeičiančios sociologijos savivoką. Nors dominuojanti žurnalo tema yra socialinė teorija ir metodologinės socialinio pažinimo prielaidos, žurnalui nesvetima politinės sociologijos, lyčių studijos, nacionalizmo, meno sociologijos, socialinės stratifikacijos, kriminologijos ir socialinio identiteto problematika. Siekiant akademinio dialogo ir tarpdalykinių ryšių, žurnale publikuojami ne tik sociologiniai tyrinėjimai, bet ir socialinės psichologijos, filosofijos, istorijos, politikos mokslų bei antropologijos studijos, o neseniai pasirodžiusios originalios sociologinės knygos bei jų vertimai susilaukia išsamių ir kritinių apžvalgų.

Sociologija. Mintis ir veiksmas pradėtas leisti 1997 metais. Straipsniai yra recenzuojami bei publikuojami lietuvių ir anglų kalbomis. Apie 15% žurnalo tekstų yra parašyti užsienio autorių anglų kalba. Žurnalas pasirodo du kartus metuose – liepos ir gruodžio mėnesiais. Naujausio numerio tekstai prieinami arba šiame tinklalapyje, arba žurnalą indeksuojančiose duomenų bazėse.

Žurnalą Sociologija. Mintis ir veiksmas leidžia dvi akademinės institucijos:
Vilniaus universiteto Sociologijos katedra 

Klaipėdos universiteto Sociologijos katedra 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos