Skelbimai

17 shelter logo tautmiles globa2018 m. gruodžio 19 d. 13-15 val. Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9) II aukšte rengiama labdaringa Kalėdinė mugė, kurios metu surinktos lėšos bus skirtos gyvūnų prieglaudai VšĮ „Tautmilės globa“.

Praėjusiais metais prieš Kalėdas Fakultete rengtoje labdaringoje mugėje dalyvavusių žmonių dėka buvo surinkta 450 eur, kurie buvo paaukoti gyvūnų prieglaudai VšĮ „Vyšnių sodas“.

Šiais metais, tęsiant tradiciją, kviečiame dalyvauti mugėje ir tiekėjais, ir pirkėjais. Mugėje bus prekiaujama Jūsų atneštomis (rankų darbo) gėrybėmis: skanėstais (pyragais, saldainiais ir pan.), konservais ir kitais suvartojamais dalykais. Būtų smagu, jei savo sukurtas gėrybes Kalėdinėje mugėje galėtumėte paaukoti, o kolegų dirbinius – nusipirkti. Visi surinkti pinigai keliautų į VšĮ „Tautmilės globa“ sąskaitą arba, susisiekę su pačia įstaiga, galėtumėte nupirkti gyvūnams nuolat trūkstamų daiktų.

Skaityti daugiau...

Praha oldVilniaus universiteto bibliotekos galerijoje (III a., Universiteto g. 3) š. m. lapkričio 22 d. (ketvirtadienį) 15.30 val. įvyks parodos „Jono Basanavičiaus Praha“ atidarymas. Parodos organizatoriai – Prahos miesto muziejus, Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, Lietuvos Čekijos draugija, Vilniaus universiteto biblioteka. Skelbimas.

Praha Jonui Basanavičiui buvo labai svarbi: „Apsigyvenimas Pragoje mano gyvenime turi dideliausią reikšmę, kuri ne tik man pačiam yra svarbi, bet iš dalies visai Lietuvai. Čia, neperdėjus galima būtų sakyti, stovėjo lietuvystės atgimimo vygė, iš kurios sušvito „Auszra”. Su Praga ir mano paties likimas yra stipriais ryšiais susirišęs.“ (J. Basanavičius, Mano gyvenimo kronika ir nervų ligos istorija. 1851–1922 m. Vilnius, 1997, p. 75.)

Skaityti daugiau...

ŽSC skelbimasŽmogaus studijų centras“ – viena iš lyderiaujančių konsultacinių įmonių Lietuvoje – prie savo tyrėjų komandos kviečia prisijungti visus, kurie domisi  klientų aptarnavimo kokybės tyrimais, atliekamais „slapto kliento“ metodu, ir nori įgyti praktinės šių tyrimų įgyvendinimo patirties. Siūlomas darbas – apmokamas.

Savo CV ir trumpą motyvacinį laišką siųsti el. paštu  iki spalio 29 d.

Su atrinktais kandidatais bus susisiekta.

 

cropped fish2018 m. spalio 12–13 d. vyks X-oji nacionalinė Lietuvos sociologų konferencija „Sociologinio žinojimo autoritetas: poveikis, vertės kūrimas ir kvestionavimas“.

Konferencijos pradžia: 2018 m. spalio 12 d. (penktadienis) 14 val.
Konferencijos vieta: Mažoji Aula, Klaipėdos universitetas, H. Manto g. 84, Klaipėda.

Konferencijos programa ir tezės.

Skaityti daugiau...

BALFBaltijos – Amerikos Laisvės fondas kviečia paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinių stažuočių programos konkursą.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Skaityti daugiau...

berniukas ir mergaiteDarbui Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mobiliosiose komandose nuo 2018 m. liepos 1 d. visoje Lietuvoje ieškomi socialiniai darbuotojai ir psichologai (turintys darbo patirties su vaikais ir (ar) šeimomis, priklausomybes turinčiais asmenimis ir (ar) jų šeimomis).

Trumpai apie mobiliąsias komandas:

Mobilioji komanda – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistų (socialinio darbuotojo, psichologo ir specialisto (socialinio darbuotojo ar psichologo), turinčio žinių ir (ar) darbo patirties su priklausomybę turinčiais asmenimis ir (ar) jų šeimomis) grupė, per keturiolika kalendorinių dienų nuo vaiko paėmimo iš jo atstovų pagal įstatymą (nustačius 2 grėsmės vaikui lygį) atliekanti su šeima jos gyvenamojoje ar kitoje vietoje intensyvų darbą (teikianti intensyvią kompleksinę, individualią ar grupinę, konsultacinę ir kitokią pagalbą, atliekanti saugumo ir rizikos veiksnių šeimoje bei šeimos stiprybių ir poreikių pagalbai, šeimos narių elgesio pokyčių įvertinimus, rengianti rekomendacijas atvejo vadybininkui dėl tolesnio darbo su šeima organizavimo, siekiant padėti šeimos nariams koreguoti elgesį ir sudaryti saugią gyvenamąją aplinką vaikui.

Skaityti daugiau...

2018 Spring School Noha2018 m. gegužės 14-18 dienomis Vilniaus universitetas kartu su Varšuvos universitetu organizuoja pavasario mokyklą „NOHA Spring School in Humanitarian Action“ (NOHA – Network on Humanitarian Action). Mokykla skirta valstybės tarnautojams, tarptautinių ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojams, akademikams bei visiems besidomintiems šia sritimi. Seminarus anglų kalba ves NOHA universitetų dėstytojai ir geriausi humanitarinės veiklos specialistai.

Mokykla organizuojama minint narystės tarptautinėje universitetų asociacijoje NOHA 10-ąsias metines.

Programa ir papildoma informacija

NOHA pavasario mokyklos studentai gilinsis į šias su humanitarine veikla susijusias sritis: pagrindiniai humanitarinės veiklos principai ir veikėjai, naujausi iššūkiai humanitarinėje veikloje, tarptautinė humanitarinė teisė ir saugumo klausimai, įsidarbinimas ir psichologinis pasiruošimas humanitarinei veiklai, nevyriausybinių organizacijų veikla, humanitarinės veiklos skaidrumas, SPHERE minimalių humanitarinių standartų įgyvendinimas, efektyvus humanitarinės veiklos valdymas ir logistika, mokyklos metu taip pat bus organizuojami praktiniai mediacijos mokymai.

Skaityti daugiau...

VU vaiku stovykla2018Jau aštuntus metus iš eilės Vilniaus universiteto (VU) bendruomenės narių vaikus kviečiame pradėti atostogas aktyviai ir dūkti VU Sveikatos ir sporto centro dienos sporto stovykloje!
Stovyklos programa: šokiai, futbolas, krepšinis, lengvoji atletika, orientavimosi sportas, anglų k. užsiėmimai, pėsčiųjų žygis, mini golfas, sveikos gyvensenos pamokėlės ir kt.

I-oji stovyklos pamaina (birželio 11-15 d.) skirta tik 7-9 metų amžiaus vaikams, II-oji pamaina (birželio 18-22 d.) - tik 10-11 metų vaikams.
Stovyklos kainos: vienos pamainos įkainis - 80 EUR (VU darbuotojų vaikams); 100 EUR - visiems kitiems.

Daugiau informacijos

Puslapis 1 iš 9
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos