pp.ltŠ. m. rugsėjo 29 d. (ketvirtadienį) 17 val. Vilniaus forumas kviečia į Rinkėjo vadovo pristatymą. Dalyvaus prof. Vytautas Radžvilas, prof. Vytautas Daujotis, doc. Algimantas Jankauskas, politologas Vytautas Sinica. Pristatymas vyks Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto 402 aud.

„Už ką balsuoti? Ar balsuoti apskritai? Ar ir kuo skiriasi partijos? Kiek rinkimai tėra spektaklis? Tai klausimai, šį rudenį kamuojantys seną ir jauną, mieste ir kaime, kepėją, stalių, bankininką ir politologą. Ir neretai intuicija diktuoja geresnius atsakymus nei politikos mokslas. Tad kaip perskaityti artėjančius rinkimus ir kaip juose elgtis?“ – kvietime rašo renginio organizatoriai.

2016 m. pradžioje susikūręs Vilniaus forumas parengė ir paskelbė 2016 m. Seimo rinkimų Rinkėjo vadovą. Jame apžvelgtos rinkimuose dalyvaujančių partijų programinės nuostatos, lyderių pasisakymai ir ankstesni balsavimai svarbiausiais tautos ir valstybės išlikimui politiniais klausimais. Rinkėjo vadovas parengtas remiantis prof. Vytauto Radžvilo Lietuvos pokomunistinės transformacijos ypatumus aiškinančiu teoriniu modeliu.

Vilniaus forumo informacija

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos