Gamtamokslinis ugdymas

P cover 002

Gamtamokslinio ugdymo studijų programos tikslas – rengti inovatyvius gamtamokslinio ugdymo dalykų – biologijos, chemijos ir fizikos – pedagogus, gebančius taikyti integralias tarpdalykines žinias, pagrįstas naujausių mokslinių tyrimų rezultatais, būtinas ugdymo naujovėms diegti formalaus ir neformalaus švietimo srityse, vykdyti pedagoginės veiklos tyrimus, identifikuoti švietimo ir ugdymo problemas bei siūlyti jų praktinius sprendimo būdus.

Šios studijų programos išskirtinumas grįstas plačiu integruoto mokymo metodologijos taikymu rengiant biologijos, chemijos ir fizikos mokytojus, išmanančius mokomąjį dalyką ir integralų gamtamokslinį ugdymą ne kaip metodų rinkinį, o kaip unikalų ugdymo įvairovės kupiną lauką, teikiantį galimybes atsižvelgti į kiekvieno mokinio gebėjimus ir mokymosi potencialą bei padėti mokiniams juos realizuoti. Programai vykdyti sutelktas kompetentingas ir įvairialypis dėstytojų kolektyvas iš VU Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų instituto, Fizikos, Chemijos ir geomokslų fakultetų bei Gyvybės mokslų centro.

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos