Azijos studijos (Artimųjų Rytų studijos)

AS ARS horiz 17

Artimųjų Rytų studijų programa suvienija arabistikos, iranistikos ir turkologijos specializacijas, sujungia klasikines ir moderniąsias Artimųjų Rytų regiono studijas. Tai vienintelė Lietuvoje daugiadisciplininė humanitarinių mokslų srities regiono kultūros studijų krypties pirmosios pakopos studijų programa.

Remiantis Lietuvos eksporto plėtros gairėmis, Artimųjų Rytų regiono šalys yra prioritetinė Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos eksporto plėtros skatinimo zona. Investicijų Artimųjų Rytų regione skatinimo strategija kuria sparčiai augantį profesionalių konsultantų, kurie išmanytų regiono specifiką ir jo kalbą (-as), sugebėtų sekti politinę ir ekonominę situaciją bei paruošti Lietuvos bendroves verslo plėtrai regione, poreikį.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Nanotechnologijos ir medžiagotyra