Anglų kalbos mokomojo dalyko modulis

P cover 064Vilniaus universitetas siūlo pedagogo kvalifikaciją turintiems asmenims įgyti papildomų kompetencijų pasirinkus Anglų kalbos mokomojo dalyko modulio studijas. Šios studijos pirmiausia skirtos humanitarinių ir socialinių mokslų dalykų mokytojams, tačiau jį gali rinktis ir kitų dalykų mokytojai, mokantys anglų kalbą ne žemesniu nei B1 lygiu ir siekiantiems įgyti papildomą anglų kalbos mokytojo kompetenciją.
Baigus modulio studijas išduodamas pažymėjimas, kuriame nurodoma, kad asmuo įgijo žinių ir gebėjimų mokyti atitinkamą mokomąjį dalyką bei akademinė pažyma apie studijuotus dalykus.