2024-04-16

Filosofijos institutas kviečia į konferenciją „Nihilizmas ir tikrovė“

Prof. Maurizio Ferraris paskaita Filosofijos fakultete

2024-04-16

Raidos psichopatologijos tyrimų centro konferencija

2024-04-10

Diskusija su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu

2024-04-09

Socionomų forumas „AI Meets Social Services“

2024-04-09

Prof. dr. Tomasz Mróz paskaita

Visos naujienos

Šiltėjantys arabų šalių ir Izraelio santykiai

Šią savaitę Jungtinių Arabų Emyratų ir Izraelio santykių normalizavimas pažymėtas istoriniu tiesioginiu skrydžiu iš Tel Avivo į Abu Dabį. Šalių sudarytas taikos susitarimas taip pat apima turizmą, verslą, sveikatos apsaugą, bendradarbiavimą mokslo ir technologijų srityje. Pranešama ir apie kitų arabų valstybių šiltėjančius santykius su žydų valstybe. Tačiau tokius diplomatinius santykius išdavyste vadina Palestina bei kelios kitos regiono šalys.

Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto lektoriaus Šarūno Rinkevičiaus komentaras LRT laidoje „Pasaulio laikas“.

Šaltinis: LRT radijas  / laida „Pasaulio laikas“ / 2020-05-30

Prieiga per internetą: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000120539/pasaulio-laikas-siltejantys-arabu-saliu-ir-izraelio-santykiai