Aukstuju mokyklu mugePasibaigus pagrindiniam priėmimo etapui į magistrantūros studijas, sveikiname visus naujus fakulteto bendruomenės narius.

Po pagrindinio priėmimo liko laisvų vietų Filosofijos fakulteto magistrantūros studijų programose.

Nuo liepos 15 d. 13.00 val. prasideda papildomas priėmimo į magistrantūros studijas etapas, kuris tęsis iki rugpjūčio 27 d. 24.00 val.

Pretendentai gali pateikti prašymą dalyvauti konkurse ir koreguoti prašymuose nurodytus pageidavimus. Dalyvavę pagrindinio priėmimo I-ajame ir II-ajame etapuose registracijos mokesčio pakartotinai mokėti neturi, tačiau privalo atnaujinti prašymo duomenis savo paskyroje.

Kviečiame rinktis mūsų fakulteto magistrantūros studijų programas: Edukologija, Edukacinė ir vaiko psichologija, Filosofija, Organizacinė psichologija, Religijos studijos, Socialinis darbas, Socialinė politika, Sociologija, Sociologija ir kriminologija, Sveikatos psichologija, Šiuolaikinės Azijos studijos, Teisės psichologija.

Daugiau informacijos rasite: siūlomos studijos arba magistrantūros studijos.