isepInternational Student Exchange Programs (ISEP) - studentų mainų programa, kuri didžiuojasi daugiau nei 300 aukštojo mokslo institucijų iš 50 pasaulio šalių partneryste.

VU studentus kviečiame dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2020 mokslo metų rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš JAV ar kitos šalies universitete.
ISEP programa garantuoja nemokamą mokslą, apgyvendinimą ir maitinimą.

!!!!!!ISEP atranka prasidėjo ir vyks iki 2020 gruodžio 3d. (imtinai)!!!!!

Dokumentai reikalingi norint dalyvauti atrankoje:

1. Online registracija

2. Išrašas iš dekanato apie akademinius rezultatus (anglų kalba), (magistro studentai pateikia diplomo kopiją);

4. Bent 4 institucijose sudaryti preliminarų studijų planą (kiekvienai institucijai pildyti atskirą Learning agreement lapą, visos programos turi būti pateikiamos atrankos komisijai su fakulteto koordinatoriaus parašais).

International Student Exchange Programs (ISEP) - studentų mainų programa,  kuri didžiuojasi daugiau nei 300 aukštojo mokslo institucijų virš 50 pasaulio šalių partneryste.

Kas gali dalyvauti ISEP mainuose?

1. VU nuolatinių studijų studentai (bakalauro, magistro, pirmenybė teikiama antrosios pakopos studentams);
  2. Iki planuojamų studijų užsienyje pradžios yra baigę 2 pirmosios studijų pakopos kursus;
  3. Antrosios pakopos studentai iki planuojamų studijų pradžios VU turi būti baigę pirmąjį semestrą.

Dėmesio: Visa komunikacija vykdoma tik per universiteto ISEP koordinatorių, tiesiogiai ISEP siunčiamos studentų užklausos nebus atsakinėjamos.

Išsamesnė informacija apie programą, atrankos procesą bei kriterijus, registracijos procedūrą ir terminus