Š. m. birželio 23 d. (antradienį) 15 val. 201 auditorijoje filosofijos doktorantai skaitys pranešimus savo disertacijų tematikomis:

1. Gintarės Kurlavičiūtės pranešimo tema „Teocentrinių prielaidų reikšmė A. Augustino filosofijoje“ (recenzentas – doc. V. Ališauskas). Pranešimo tezės – parsisiųsti.

2. Tomo Nemuno Mickevičiaus pranešimo tema „Aristotelio etika Heideggerio mąstyme“ (recenzentas – doc. V. Ališauskas). Pranešimo tezės – parsisiųsti.

3. Virgilijaus Petuškos pranešimo tema „Atskirties doktrinos kritika Aristotelio filosofijoje“ (recenzentas – prof. A. Plėšnys). Pranešimo tezės – parsisiųsti.

Kviečiame visus dalyvauti.

Kontaktinis asmuo: