Užsienio kalbų modulių studijos mokytojams

Vilniaus universitetas kviečia Lietuvos pedagogus dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“ finansuojamose modulių studijose ir įgyti teisę mokyti užsienio kalbos dalykų (lenkų, prancūzų, vokiečių) pagal bendrojo ugdymo programas.

Nacionalinės švietimo agentūros projektas „Tęsk: ateik, tobulėk, prisidėk!“, vykdomas pagal 2021–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 12-003-03-06-01 „PIRMIAUSIA – MOKYTOJAS“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 2.

Moduliai pirmiausia skirti humanitarinių ir socialinių mokslų dalykų mokytojams, tačiau juos gali rinktis ir kitų dalykų mokytojai. Atkreipiame dėmesį, kad lenkų, prancūzų ir vokiečių kalbų pradedama mokytis nuo pradžios.

Paraiškos priimamos į žemiau išvardintus modulius:

• Lenkų kalba
  • Prancūzų kalba