Kviečiame susipažinti su priėmimo tvarka į VU Filosofijos fakulteto filosofijos, edukologijos, psichologijos ir sociologijos mokslo doktorantūros studijas 2012 m.

Birželio 29 d. 9 val. Doktorantūros komitetų nustatyta tvarka bus vertinamas stojančiųjų mokslinis projektas ir pokalbis. Rezultatai vertinami 10 balų sistema.

Moksliniai projektai Doktorantūros komitetams pateikiami:
stojant į Filosofijos mokslo doktorantūrą - iki birželio 21 d. (imtinai);
stojant į Psichologijos mokslo doktorantūrą - iki birželio 18 d. (imtinai);
stojant į Sociologijos mokslo doktorantūrą - iki birželio 18 d. (imtinai).

Daugiau informacijos http://www.vu.lt/lt/studijos/doktorantura-ir-rezidentura/doktorantams/priemimas-dokt.

VU skelbia ŠMM inicijuotą papildomą konkursą doktorantūros studijoms finansuojamoms ES lėšomis.Dėl priėmimo į doktorantūrą išankstinio konkurso 2012 m.