seminaras2024 m. kovo mėn. 27 d., 17 val. maloniai kviečiame dalyvauti VU Filosofijos instituto prof. Ritos Šerpytytės vadovaujamo mokslinio projekto  „Įstatymo ontologija“ baigiamajame seminare – diskusijoje, kuriame bus pristatyti projekto rezultatai.

Seminaras vyks Filosofijos fakultete 201 aud. (Universiteto g. 9). Seminarą moderuoja – Filosofijos fakulteto prodekanas dr. Vytis Silius.

Projekto rezultatus pristato – projekto vadovė prof. Rita Šerpytytė, vykdytojai – doc. Danutė Bacevičiūtė, dokt. Povilas Dumbliauskas.

Kviečiami dalyvauti visi norintys. Negalinčius dalyvauti gyvai, kviečiame jugtis nuotoliu:

Prisijungimo nuoroda: https://bit.ly/3VG7ZpD
Meeting ID: 314 865 805 955
Passcode: cfWqsG

LMT FsF logo mSeminaras vykdomas kaip viena projekto „Įstatymo ontologija“, kuriam finansavimą skyrė Lietuvos mokslo taryba (LMTLT), Nr. S-MIP-21-51, veiklų.