Fakulteto dienų „Fiesta Personæ“ disputas „Ar siela – tik neuronai?“

Pradžia: 2024-03-25 19:00
Pabaiga: 2024-03-25 20:30

disputas FS

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienos „Fiesta Personӕ“ sugrįžta!

Fakulteto dienas pradedame su jau tradicija tapusiu renginiu – Disputu. Šių metų renginio tema: „Ar siela – tik neuronai?“

Galbūt kada nors teko susimąstyti iš ko sudaryta siela? Ar šis darinys gali susidėti tik iš neuronų? Šiuos ir kitus klausimus gvildensime renginyje, kuris atvers duris į šių metų Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienas „Fiesta Personӕ“!

Dispute savo mintimis ir įžvalgomis dalinsis: Filosofijos instituto doc. dr. Mindaugas Gilaitis ir Psichologijos instituto profesorius emeritas Albinas Bagdonas.

Disputą moderuos Filosofijos fakulteto dekanas prof. dr. Jonas Dagys.

Susitinkame jau 2024 m. kovo 25 d. 19 val. Vilniaus Universiteto Mažojoje auloje (Universiteto g. 3, Vilnius). Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje ir pradėti „Fiesta Personӕ“ praturtinančiu vakaru!