Dalyvavimas 16-oje Europos trauminio streso tyrimų (ESTSS) konferencijoje

Projektas „Dalyvavimas 16-oje Europos trauminio streso tyrimų (ESTSS) konferencijoje“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0302)ES VU logo

Projekto dalyvis: dr. Evaldas Kazlauskas

Projekto tikslas: Projekto tikslas yra Vilniaus universiteto mokslininko prof. dr. Evaldo Kazlausko (EK) kompetencijos kėlimas dalyvaujant tarptautiniame mokslo renginyje "16-oji Europos trauminio streso tyrimų (ESTSS) konferencija" kuris vyks 2019 m. birželio 13-16 d. Roterdame, Nyderlandų karalystėje.

Projekto santrauka: Įgyvendinant šį mokslinės išvykos projektą patyręs mokslininkas dalyvaus Europos trauminio streso tyrimų konferencijoje užsienyje, kurioje bus vykdoma Lietuvoje vykdomų psichotraumatologijos tyrimų sklaida. Dalyvavimas aukšto lygio užsienio mokslo renginyje įgalins projekto vykdytojui pakelti mokslinių tyrimų atlikimo, tyrimų planavimo, tarptautinio bendradarbiavimo kompetencijas. Projektas prisidės prie Lietuvos mokslo tarptautiškumo didinimo.

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis mokslinis panešimas 16-oje Europos trauminio streso tyrimų (ESTSS) konferencijoje.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0302) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).