Projektas „VU suicidologijos tyrimų grupės tyrimų prisatymas 17-ame Europos Savižudybių ir savižudiško elgesio simpoziume“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0102)

Projekto dalyvis: doc. Paulius SkruibisES VU logo

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją mokslinių suicidologijos tyrimų srityje pristatant tyrimo rezultatus tarptautinėje specializuotoje konferencijoje

Projekto santrauka: Docentas Paulius Skruibis vyks į tarptautinę mokslinę konferenciją 17th European Symposium on Suicide and Suicidal Behaviour (2018 m. rugsėjo 5-8 d., Belgija), kur pristatys žodinius pranešimus su šiuo metu VU suicidologijos tyrimų grupės atliekamų tyrimų rezultatais bei tobulins kompetencijas suicidologijos tyrimų srityje.

Projekto rezultatai: mokslinė išvyka į konferenciją 17th European Symposium on Suicide and Suicidal Behaviour

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“