PanikaVU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras ir Lietuvos Psichoanalizės draugijos mokymo komitetas š. m. spalio 16 d. kviečia į seminarą „Panikos priepuolis. Kaip gali padėti psichoanalitinė psichoterapija?“

SEMINARO PROGRAMA:

18.00-18.50 „Panikos sutrikimo psichoanalitinis supratimas“. Pranešėja Aurelija Markevičienė (psichoanalitinė psichoterapeutė, psichoanalitikė) – 201 auditorija.

19.00-20.30 Diskusijų grupės:
•  „Kas slypi už panikos priepuolio?“. Grupę veda Vitalija Mickutė (MK pirmininkė, psichoanalitinė psichoterapeutė) – 204 auditorija.
„Nerimas ir jo apraiškos. Nerimastingi sapnai“. Grupę veda Rema Židonienė (psichoanalitinė psichoterapeutė, psichoanalitikė) – 201 auditorija.

Renginio vieta: VU filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9/1.
Būtina registracija čia.

Seminare kviečiami dalyvauti psichologai, gydytojai, socialiniai darbuotojai, studentai, besidomintys podiplominių studijų programomis.
Seminaro mokestis: 10 Eur, studentams – 5 Eur. Jį reikėtų sumokėti iki spalio 13 d.

Daugiau informacijos:
VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras
Universiteto g. 9/1, 116 kab.
el. p.: